Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
 • Nowy

Kalendarz na dobry rok 2022/2023

49,00 zł

Format A5, 248 stron – tygodniowy układ dni na rozkładówce

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kalendarz na dobry rok 2022/2023

Kalendarz na dobry rok 2022/2023

    lub Anuluj

 

Oddajemy w Twoje ręce kolejną edycję Kalendarza na dobry rokTo świetne narzędzie, które pomoże Ci w uporządkowaniu Twojej służbowej i prywatnej rzeczywistości. 

PRZEJDŹ NA PODSTRONĘ KALENDARZA i dowiedz się, dlaczego warto go mieć!

***

Kalendarz na dobry rok to, niezmiennie:

 • organizer z miejscem na Twoje zapiski, planowanie wydarzeń i spotkań;
 • przestrzeń na sprawy służbowe i pozaprzedszkolne;
 • propozycje piosenek, wierszy, zagadek, zabaw paluszkowych, masażyków i innych inspiracji;
 • narzędzie, dzięki któremu wszystkie potrzebne informacje i notatki masz zawsze pod ręką.

Jak korzystać z naszego kalendarza?

Oprócz podstawowych stron charakterystycznych dla kalendarza – dostosowanych do potrzeb nauczycieli przedszkola – znajdziesz tu również krótkie propozycje na wybrane święta i dni nietypowe. W tym roku jednak sposób korzystania z inspiracji towarzyszących kalendarzowi różni się od tego, co proponowaliśmy w latach ubiegłych:

 • 12 piosenek wraz z podkładami zostało nagrane na płytę CD dołączoną do kalendarza – razem z zakupem otrzymujesz także dostęp do wersji on-line albumu w serwisie Moja płytoteka;
 • pozostałe krótkie inspiracje na wybrane dni nietypowe znajdziesz na dwóch stronach rozpoczynających dany miesiąc – dzięki temu wszystkie dodatkowe treści masz zawsze pod ręką.

Mając nasz kalendarz – masz niezbędną pomoc wspierającą nauczyciela w codziennej pracy! 

 • Poręczny format (145 x 207 mm)!
 • Okładka zintegrowana – wytrzymała i lekka.
 • Z kieszonką z folii PCV do przechowywania luźnych karteczek.
 • Aż dwie wstążeczki zakładkowe.

Poznaj także nasz Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola

Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola

1. Jesienią

2. Emocjonalna piosenka

3. Dzień Postaci z Bajek

4. Święta czuję!

5. Mkną saneczki

6. To bal!

7. Cudowna chwila

8. Klaśnij w dłonie

9. Źle się żyje w bałaganie

10. W chowanego z porami roku

11. Na dywanie

12. Różowe okulary

Dla kogo
nauczyciel
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
nietypowe święta
Muzyka
Aneta Hrynkiewicz (13, 19-23)
Bartłomiej Marszałek (1, 5, 7, 11, 15, 17)
Mateusz Hrynkiewicz (3, 9)
Rok wydania
2022
Format (szerokość x wysokość)
145 x 207 mm
Liczba stron
248
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Z kalendarza korzystam odkąd zaczął wychodzić i nie wyobrażam sobie kupić go z innego Wydawnictwa. Jest przemyślany, praktyczny i inspirujący, więc niczego więcej nie potrzebuję! :-)

Oceń 

Kalendarz jak najbardziej na 6+, jest w nim wszystko czego potrzebuję. Jestem przekonana, że to będzie naprawdę dobry rok!

Oceń 

Kalendarz jest czytelny, z łatwością można się w nim połapać. To mój pierwszy kalendarz zakupiony w "Bliżej przedszkola" i podejrzewam - nie ostatni.

Oceń 

Wszystko, co niezbędne do zapamiętania dla nauczyciela przedszkola zapiszesz w kalendarzu na dobry rok. Podziały, dodatkowe strony, plany, podpowiedzi, kontakty, kilka pomocnych zabaw, dni nietypowe, płyta itp. Kupiłam pierwszy raz i polecam każdemu.

Oceń 

Piękna oprawa graficzna, bardzo podoba mi się tygodniowy rozkład. Dodała bym jedynie gumkę, którą można by było "zamknąć" kalendarz, dzięki czemu można by włożyć tam kartki z pewnością, że nie wypadną.

Oceń 

Piękny kalendarz, idealny rozmiar, ładna grafika :)

Oceń 

Kalendarz super jak zawsze, a kupuję go od kilku lat. Polecam zakup kalendarza.

Oceń 

Piękna kalendarz z cudowną okładką. Bardzo poręczny, niewielki, przez co zmieści się do każdej damskiej torebki. Podzielony na: miesiące, tygodnie i dni - co umożliwia planowanie i dokonywanie zapisków. W kalendarzu znajduje się miejsce na wszystko. Miałam wcześniej kalendarz nauczycielki przedszkola, w tym roku skusiłam się na ten z mniejszą ilością stron, tak aby móc go zabrać ze sobą każdego dnia do torebki. Jeżeli na kolejny rok szkolny kalendarz będzie tak dopracowany jak ten (lub jeszcze lepszy) na pewno zagości w mojej torbie. Serdecznie polecam, także jako prezent. Ja taki podarowałam także mojej zmienniczce, tak abyśmy mogły jeszcze lepiej planować soją pracę

Oceń 

W kalendarzu zawarte dodatkowe dni-uroczystości. Każdy miesiąc poprzedzony wpisami tematycznymi, dodatkowo wiersze i płyta z piosenkami. Trochę cienki ekartki ;) Piękna okładka i pozytywne hasło na wstępie ... dobry rok i oby taki był ;)

Oceń 

Prosty, przejrzysty, posiada wszystkie ważne informacje oraz miejsce na własne notatki. Nie jest duży. Idealny

Oceń 

Kalendarz senownie zaprojektowany, jest wystarczająco miejsca na zapiski, zawiera propozycje aktywności na każdy miesiąc, a mimo to nie jest za gruby i ciężki, co jest dla mnie ważne. Serdecznie polecam

Oceń 

Te kalendarze są najlepszymi z jakich do tej pory korzystałam

Oceń 

Piękna kalendarz z fenomenalną okładką
Podzielony na miesiące z możliwością zapisków oraz krótkim spisem co w danym miesiącu powinnyśmy zorganizować. W kalendarzu znajduje się miejsce na wszystko. Miałam kiedyś tego typu kalendarz jednakże nie z BP i nie był tak dobrze dopracowany jak ten. Jeżeli na kolejny rok szkolny kalendarz będzie tak dopracowany jak ten (lub jeszcze lepszy) na pewno zagości w mojej torbie. Serdecznie polecam

Oceń 

Piękna kalendarz z fenomenalną okładką
Podzielony na miesiące z możliwością zapisków oraz krótkim spisem co w danym miesiącu powinnyśmy zorganizować. W kalendarzu znajduje się miejsce na wszystko. Miałam kiedyś tego typu kalendarz jednakże nie z BP i nie był tak dobrze dopracowany jak ten. Jeżeli na kolejny rok szkolny kalendarz będzie tak dopracowany jak ten (lub jeszcze lepszy) na pewno zagości w mojej torbie. Serdecznie polecam

Oceń 

Mój pierwszy kalendarz z Bliżej Przedszkola. Pierwsze wrażenia: bardzo dobre wykonanie, ciekawy rozkład dni i miejsca na zapiski. Dużo inspirujących tematów na specjalne dni, podpowiedzi do zajęć i płyta. Ładna oprawa ;-)

Oceń 

Kalendarz merytorycznie przygotowany super. Dużo pomocy, zaznaczone święta. Okładka piękna. Jest to mój drugi kalendarz i zarówno do tego jak i poprzedniego mam jedno ale ... papier jest bardzo kiepskiej jakości. Jest tak cienki, że nawet ołówek przebija na drugą stronę. :( Jeśli komuś nie przeszkadza jakoś papieru, to jak najbardziej polecam.

Oceń 

"Kalendarz na dobry rok" jak dla mnie jest super! Wszystko uporządkowane aż chce się zacząć kolejny dobry rok ;)

Oceń 

Jako nowy nauczyciel, jestem pod wrażeniem kalendarza. W końcu będę miała wszystko w jadnym miejscu. Super ❤️

Oceń 

To mój pierwszy kalendarz z BP, ale wiem, że na tym jednym się nie skończy ❤️

Oceń 

Dopracowany w najmniejszym szczególe, to już mój kolejny dobrze zorganizowany rok z kalendarzem na dobry rok.

Napisz swoją opinię