Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
 • Nowy

Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola 2022/2023

49,00 zł

Format A5, 328 stron – dwa dni na jednej stronie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola 2022/2023

Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola 2022/2023

    lub Anuluj

 

Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola 2022/2023!

Stworzony specjalnie z myślą o nauczycielkach przedszkola, które chcą korzystać z kalendarza idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. 

PRZEJDŹ NA PODSTRONĘ KALENDARZA i dowiedz się, dlaczego jest tak wyjątkowy!

***

Kreatywny kalendarz nauczycielki przedszkola 2022/2023 obejmuje zawartością okres od września 2022 r. do sierpnia 2023 r. Jest to niezbędnik, który sprawi, że zawsze będziesz mieć pod ręką wszystkie potrzebne informacje, które do tej pory wymagały zapisywania w różnych miejscach.

Jak korzystać z naszego kalendarza?

Kreatywny kalendarz to:

 • przestrzeń, którą sama możesz projektować – nie znajdziesz tu gotowych tabelek ani żadnych innych harmonogramów (poza podstawowym kalendarium);
 • miejsce, w którym możesz zadbać zarówno o swój rozwój zawodowy, jak i osobisty;
 • garść dodatkowych inspiracji na nietypowe dni;
 • narzędzie, dzięki któremu wszystkie potrzebne informacje i notatki masz zawsze pod ręką;
 • połączenie kalendarza, planera, notatnika i nawet dziennika!

By maksymalnie sprostać Twoim indywidualnym potrzebom, opracowaliśmy innowacyjną formułę kalendarza, która pozwoli Ci... samodzielnie go zaplanować. Wraz z zakupem otrzymałaś pakiet naklejek – dzięki nim możesz dowolnie projektować i ozdabiać strony swojego kalendarza. Naklejki mogą stanowić nagłówki poszczególnych sekcji – sama zdecyduj, czy jest Ci potrzebna zakładka dotycząca na przykład planu szkoleń, ile stron na nią przeznaczysz i w którym miejscu w kalendarzu ją umieścisz.

Warto, żebyś na początku zaplanowała spis treści (znajdziesz potrzebną Ci do tego naklejkę, to właśnie w tym celu zachowaliśmy także numerację stron) – dzięki temu uporządkujesz swoje zapiski i prościej będzie Ci znaleźć poszczególne sekcje.

Wykropkowane strony – charakterystyczne dla notatników typu bullet journal – ułatwią Ci projektowanie własnych tabelek, harmonogramów czy list.

W swoim kalendarzu znajdziesz również krótkie propozycje na wybrane święta i dni nietypowe. W tym roku jednak sposób korzystania z inspiracji towarzyszących kalendarzowi różni się od tego, co proponowaliśmy w latach ubiegłych:

 • 12 piosenek wraz z podkładami muzycznymi zostało nagrane na płytę CD dołączoną do kalendarza – razem z zakupem otrzymujesz także dostęp do wersji on-line albumu w serwisie Moja płytoteka;
 • pozostałe krótkie inspiracje na wybrane dni nietypowe znajdziesz na dwóch stronach rozpoczynających dany miesiąc – dzięki temu wszystkie dodatkowe treści masz zawsze pod ręką;
 • niemal w każdym miesiącu zaplanowaliśmy kącik plastyczny skorelowany z daną porą roku – to kolorowanki, instruktaże i inspiracje, które możesz potraktować jako sposób na własną relaksację bądź jako pomysły na aktywności w przedszkolu.

Mając nasz kalendarz – masz niezbędną pomoc wspierającą nauczyciela w codziennej pracy! 

 • Poręczny format (147 x 207 mm) – zmieści się w każdej damskiej torebce!
 • Okładka zintegrowana – wytrzymała i lekka.
 • Z kieszonką z folii PCV do przechowywania luźnych karteczek.
 • Dwie wstążeczki zakładkowe.

Poznaj także nasz Kalendarz na dobry rok 2022/2023

Kalendarz na dobry rok

1. Jesienią

2. Emocjonalna piosenka

3. Dzień Postaci z Bajek

4. Święta czuję!

5. Mkną saneczki

6. To bal!

7. Cudowna chwila

8. Klaśnij w dłonie

9. Źle się żyje w bałaganie

10. W chowanego z porami roku

11. Na dywanie

12. Różowe okulary

Dla kogo
nauczyciel
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
nietypowe święta
Muzyka
Aneta Hrynkiewicz (13, 19-23)
Bartłomiej Marszałek (1, 5, 7, 11, 15, 17)
Mateusz Hrynkiewicz (3, 9)
Rok wydania
2022
Format (szerokość x wysokość)
147 x 207 mm
Liczba stron
328
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online

Zobacz także

Opinie o produkcie

Oceń 

Super kalendarz!!!

Oceń 

Nie mogłam się zdecydować i mam oba i nie żałuję Te kalendarze są niesamowite Ten kreatywny można dostosować do swoich wymagań Naklejki pomagają wszystko odpowiednio zaplanować. Brakuje mi jedynie gumki na długopis i zapięcia czy gumki by spiąć cały kalendarz bo mam zawsze całą masę dodatkowych karteczek Ale to jest najlepszy kalendarz!!!

Oceń 

To już kolejny kalendarz w mojej kolekcji! Przejrzysty, pełen pomysłów i pomocy. Polecam!

Oceń 

To nie nasze pierwsze kalendarze! Nadal są świetne!

Oceń 

Kalendarz jest idealny. Dużym plusem jest to, że można go kreatywnie zorganizować wg swoich indywidualnych potrzeb. Zawiera też mnóstwo wskazówek oraz pomocy do zajęć, a także strony z chwila relaksu. Sprawdzi się w planowaniu pracy, ale też i życia :)

Oceń 

Kalendarz jest super, to już 3 raz kiedy korzystam z niego, A płyta dodana do kalendarza to świetna alternatywa i forma urozmaicenia swoich zajęć w przedszkolu.

Oceń 

Odkąd zaczęła się moja przygoda jako nauczyciel w przedszkolu kalendarz nauczycielki przedszkola mam przy sobie bardzo ułatwia mi życie i planowanie. W tym roku postawiłam na kreatywny kalendarz i nie żałuje jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto się zastanawia.

Oceń 

Dziękuję za tak szybką przesyłkę cudownego kalendarza. Chociaż jestem z Wami dopiero drugi rok, to zakochałam się w Waszych produktach.W poprzedni kalendarzu (2021/2022) znalazłam wiele inspiracji do pracy i jak widzę nowy również ułatwi mi pracę w nowym roku. Dziękuję.

Oceń 

Jako nauczyciel przedszkola pracuje dopiero od tego roku. Rozpoczynajac prace, dlugo szukalam fajnego kalendarza ale dopiero codzienna praca nakierowala mnie na to co powinien taki planer posiadac. Kiedy ruszyla przedsprzedaz kalendarzy Blizej Przedszkola od razu wiedzialam ze to bedzie wlasnie to. Kalendarz zamowiony, juz do mnie trafil. Jest swietny. Mysle ze, kolejny rok szkolny bedzie z nim kreatywny i dobrze zorganizowany :)

Oceń 

Kalendarz jest mega

Oceń 

Fantastyczny kalendarz spełniający moje wymagania w 100%. Będzie świetnym wsparciem w nadchodzącym roku szkolnym. Polecam!!!

Oceń 

Bardzo ładna szata graficzna . Okładka mnie powaliła , a w środku same niespodzianki . Oczywiście na plus . Jestem fanką tego kalendarza

Oceń 

Bardzo przydatny w planowaniu pracy i jej realizacji.
Zapisuję swoje pomysły, inspiruję się tymi zaproponowanymi przez wydawnictwo.
Dodatkowo mogę spersonalizować i stworzyć swój własny i niepowtarzalny egzemplarz. Świetny i kreatywny pomysł!
Bardzo polecam.

Oceń 

Jak zwykle nie zawiodłam się. To mój 3 kalendarz, na który czekałam z niecierpliwością. Oryginalny, ciekawy. Na zapiski, myśli, ciekawostki, przemyślenia. Naklejki są pomocne, a płyta z piosenkami cudowna. POLECAM

Oceń 

Jest to mój 3 kalendarz. Za każdym razem z niecierpliwością czekam na przesyłkę. I nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Kalendarz jest przejrzysty, oryginalny, sama mogę decydować co w nim zapiszę, co uwiecznię...I na pewno to nie będzie mój ostatni kalendarz.

Oceń 

Odkąd pojawiły się kalendarze w sklepie Bliżej Przedszkola nie wyobrażałam sobie korzystać z innych. Dostosowany do moich potrzeb. Idealny. Mam wszystkie egzemplarze, nie nam sumienia ich wyrzucać. Wpisuje tam wszystko co ważne zarówno prywatnie jak i zawodowo. W ostatnich roku towarzyszył mi "kalendarz na dobry rok" . W tym roku postawiłam na kreatywny kalendarz. Wszystkie edycje były cudowne a ten kreatywny jest wspaniały. Nie mogę doczekać się nowego roku szkolnego aby móc z niego korzystać. Myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy a jednak. Dziękuję

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Kalendarz jest świetny. Wielki plus za naklejki dzięki którym sama sobie go zaplanuję. Co prawda, jak na mnie i tak za mało jest kartek na wolne notatki, ale za to każdy dzień to jedna strona, więc osoby które notują prawie wszystko, nie będą narzekać! Poza tym jest śliczny. Piosenki na płycie super. Dziękuję!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię