Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Nowy
  • Pakiet

Zestaw wspomnień nauczycielki przedszkola

35,00 zł

Zamiast 51,00 zł


Bestsellerowa trylogia Karoliny Turek – Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem, Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą oraz Kobieta, nauczycielka przedszkola. Pomiędzy tobą a mną – w atrakcyjnej cenie!

Ten pakiet zawiera


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Czy nauczycielka przedszkola może mądrze i skutecznie przemienić otaczający nas świat w zrozumiały i przyjazny dla małego człowieka? Oczywiście, że tak – książki Karoliny Turek w przystępny i zbeletryzowany sposób pokazują, jak może to zrobić.

To niezwykłe powieści docenione przez nauczycielki przedszkola w całej Polsce. Niezwykłe dlatego, gdyż pokazują uczucia – te ludzkie, najprostsze, te wzniosłe, a czasem te wstydliwe – co w dzisiejszym świecie, pełnym blichtru, świecidełek i królującej mamony – jest wartością, obok której nie sposób przejść obojętnie. Dzięki temu książki te, choć z pozoru proste i opisujące sprawy codzienne i zwyczajne, porywają czytelnika i wciągają go w niezwykłe zakamarki tajemniczego ogrodu (nie tylko dziecięcej) codzienności.

Poznaj bliżej powieści wchodzące w skład trylogii:

Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem

Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą

Kobieta, nauczycielka przedszkola. Pomiędzy tobą a mną

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
rodzic
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także