• Nowy

Kalendarz nauczycielki przedszkola 2019/2020 (biały)

Stworzony specjalnie z myślą o nauczycielkach przedszkola, zawiera miejsce na notatki i niezbędne numery telefonów kontaktowych, zapiski z rad pedagogicznych, planner zebrań z rodzicami, tematyczny plan zajęć.

Tym razem do kalendarza dołączone będą aż 2 płyty CD! W kalendarzu znajdziesz inspiracje do zajęć, propozycje na oficjalne święta i dni „nietypowe”.

Dostępny od 8 kwietnia!

Ilość



Kalendarz obejmuje okres od września 2019 r. do sierpnia 2020 r., czyli przeznaczony jest na rok (przed)szkolny 2019/2020.

W Kalendarzu nauczycielki przedszkola zostały ujęte – oprócz świąt znanych z typowego kalendarza – dni celebrowane w przedszkolu i uwielbiane przez przedszkolaki (tzw. święta nietypowe – Dzień Postaci z Bajek, Dzień Pizzy, Dzień Dinozaura itp.): wraz z inspiracjami zabawowymi na każdy tego typu dzień.

Znalazły się w nim także opisy zabaw, z których można zaczerpnąć temat przewodni i zorganizować wokół niego dzień aktywności w przedszkolu. Produkt ten jest więc także „kołem ratunkowym”, gdy potrzebny jest pomysł „na szybko”, który zainspiruje nauczyciela i dzieci do dalszych działań związanych z danym tematem. 

Do kalendarza zostały dołączone 2 płyty CD:

  • pierwsza z nich zawiera 16 piosenek i przeznaczona jest do odtwarzania za pomocą odtwarzaczy CD. Piosenki na niej zawarte przeznaczone są zarówno do słuchania i do śpiewania, jak i do zabaw muzyczno-ruchowych;
  • druga z płyt przeznaczona jest do odtwarzania za pomocą komputera. Zawiera wszystkie materiały, do których odwołano się w inspiracjach i propozycjach zabaw – są to scenariusze zajęć, podkłady muzyczne do piosenek, utwory instrumentalne, karty pracy i pomoce dydaktyczne w postaci graficznej (przeznaczone do samodzielnego wydruku) itp. 

Dla kogo
nauczyciel
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
nietypowe święta
Rok wydania
2019
Płyta CD lub zawiera CD
tak