5.00 (4)
33,00 zł

Kontynuacja bestsellerowej powieści Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem, jednak książkę można także czytać bez kontekstu pierwszej części.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

***

Jutro o tym pomyślę. Przecież jutro tak wiele może się jeszcze wydarzyć... – tak kończy swoją podróż przez pasję i zagubienie bohaterka książki „Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem”. Dzisiaj Iza i jej bliscy powracają znowu, aby zmierzyć się z nowym wyzwaniem, jakim jest jutro. Czym „jutro” okaże się dla nich w drugiej części książki, w której autorka z jednakowym zaangażowaniem prowadzi wrażliwych i ambitnych ludzi do wytyczonych przez siebie celów? Dołączyli do nich nowi bohaterowie, pełni życia, wątpliwości i pragnień, dla których „jutro” miało przygotowane niełatwe historie. Czy Izabela pozostała sobą w obliczu jutra, które przyniosło jej nowe wyzwania, porwało na strzępy marzenia Piotra i wystawiło na próbę ich dotychczasowy ład?

„Jutro” stawia wymagania. Może być początkiem czegoś nowego. Wydarzeniem. Albo końcem, rozczarowaniem, stratą. W jutrze możesz zakochać się nastoletnią miłością lub szczerze angażować się w każdą jego minutę. Bywa tak, że nie możesz się go doczekać i tęsknisz, niecierpliwie licytując się z nocą, by przeminęła jak najszybciej. Może potrzebujesz czasu, aby dojrzeć do tego, co ma nadejść jutro. Starannie przygotowujesz się na spotkanie ze swoim jutrem, przypisując mu setki twarzy, emocji i traktując jak przyjaciela albo wroga. Możesz z nim walczyć lub mu się poddać. Każde jutro kryje w sobie niepewność, rodzi odwagę. Jak więc nazwiesz swoje jutro? Konsekwencją, marzeniem, epizodem, sukcesem, cierpieniem? Nadzieją...?

***

Chcesz się wycofać? Jeszcze nie teraz. Poczekaj chwilę. Bo jutro może okazać się, że temperatura się podniesie, a nocą spadnie ciepły deszcz. Poczekaj jeszcze z jednego powodu: każdego następnego dnia stajesz się nauczycielką o jeden dzień dłużej. To jak przybywanie dnia na wiosnę. Cieszy każda minuta... – książkę, którą trzymasz w rękach, napisały trzy kobiety, które wypełniają mnie od dziewięciu lat: żona, mama i nauczycielka przedszkola. Jestem szczęśliwa, że przytulasz do serca tę książkę. Bo to oznacza, że jesteś przygotowana na to, co przyniesie twoje „jutro”.

Autorka

Weź udział w szkoleniu:

Pomiędzy pasją a zagubieniem. O miejscu nauczyciela w dzisiejszej rzeczywistości

Edukator: Karolina Turek

Liczba stron
dyrektor
nauczyciel
rodzic
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
Dzień nauczyciela
Rok wydania
Format (szerokość x wysokość)
15 cm x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W101

Opinie o produkcie

Oceń

Książka najlepsza dla nauczyciela przedszkola.

Oceń

Każdy nauczyciel przedszkola powinnien przeczytać

Oceń

Bardzo, szybka realizacja zamówienia.

Oceń

Bardzo, szybka realizacja zamówienia.

Napisz swoją opinię