Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • -18,00 zł

Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu)

39,00 zł
21,00 zł Zniżka 18,00 zł

Poradnik wychowawczy

Spis treści

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu)

Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu)

    lub Anuluj

Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu) to napisana przez cenionego specjalistę pozycja przydatna zarówno nauczycielom dzieci w wieku przedszkolnym, jak i rodzicom. Prosty poradnikowy język i wiele przykładów z życia! Dowiedz się, jak pracować z dziećmi, aby nie popełnić błędów wychowawczych.

  • Jest zbiorem doświadczeń psychologa z kilkudziesięcioletnią praktyką. Zawiera wiele z życia wziętych przykładów, przybliżających nieuświadomione niekiedy problemy wychowawcze. Autorka uzmysławia Czytelnikowi, z jakimi trudnościami trzeba się zmierzyć w wychowaniu dzieci i do czego prowadzą niewłaściwe postawy.
  • Ze względu na swoją wiedzę, doświadczenie i możliwość spojrzenia perspektywicznego, Autorka łączy i wiąże oddziaływanie ludzi dorosłych na dzieci z postawami tych dzieci na różnych etapach ich rozwoju. Autorka prezentuje długofalowe skutki podjętych przez nas decyzji wychowawczych.
  • Przedstawiono w niej także charakterystykę człowieka w kolejnych stadiach jego rozwoju – od niemowlęcia do wieku dorosłego. Dowiesz się z niej, jak postrzega on świat, z jakimi trudnościami musi się mierzyć oraz jak zachowania wyuczone i utrwalone w dzieciństwie rzutują na naszą przyszłość.

Sięgając po tę książkę dowiesz się m.in.:

  • czym są trudności rozwojowe;
  • jakie są skutki stosowania kar i nagród oraz w jaki sposób je stosować, by odniosły zamierzony efekt;
  • jak kształtować system wartości u dziecka;
  • jak wspomagać rozwój jego osobowości;
  • jak wspierać dziecko w trudnych dla niego momentach.

Jej fragmenty możesz wykorzystać w ramach tzw. pedagogizacji rodziców.

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Pora roku
na cały rok
ISBN
978-83-65915-03-0
Rok wydania
2018
Format (szerokość x wysokość)
17 cm x 24 cm
Liczba stron
108
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię