Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Obniżka

Witraże - wiosna

25,00 zł
12,00 zł
Zniżka 13,00 zł

Zestaw zawiera 16 białych, gotowych do użycia szablonów witraży z motywami wiosennymi. Podklejone bibułą witraże można wykorzystać jako dekorację okien w sali przedszkolnej lub ich szablony rozdać dzieciom w celu wykonania indywidualnych prac plastycznych. Zestaw nie zawiera bibuły oraz innych artykułów papierowych.


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Witraże zostały nacięte w taki sposób, aby można je było łatwo wypchnąć palcami.


Popuść wodze fantazji i wykorzystaj ruchome oczka, kształty z dziurkaczy, piórka, drewniane i plastikowe elementy.


Szablony można również rozdać dzieciom – dzięki temu przedszkolaki zamiast żmudnego wycinania będą mogły skupić się na stworzeniu wyjątkowych prac plastycznych do powieszenia w oknie swojego pokoju lub sali przedszkolnej.

Zestaw nie zawiera bibuły ani innych artykułów papierowych.


Komplet zawiera 16 białych szablonów witraży w formacie A4.

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
wiosna
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 30 cm
Liczba stron
16
Płyta CD lub zawiera CD
nie