• -20%

28,00 zł Zniżka 20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 28,00 zł

Najniższa cena produktu 28,00 zł z dnia 29.03.2024

Propozycje integrujące grupę i rozwijające sprawność motoryczną

NOWOŚĆ 2024! Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe zobacz i kup!

Możesz kupić także w zestawie!

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

„Muzyczno-ruchowe zabawy grupowe” to zbiór 16 propozycji zabaw integrujących grupę i rozwijających sprawność motoryczną. Wszystkie zabawy zostały opracowane w oparciu o wpadające w ucho, autorskie piosenki. Zabawy te, skupiające się na ruchu i rytmie, integrują dzieci, dają poczucie sprawstwa, uczą współdziałania, zaufania do innych, umiejętności naśladowania, wczuwania się w przeżycia innych oraz przestrzegania reguł. Wprawiają w dobry humor, a przy okazji doskonalą motorykę, orientację w schemacie ciała i przestrzeni, koncentrację uwagi, samokontrolę, pamięć i rozwijają poczucie rytmu.

W skład publikacji wchodzą:

• książeczka zawierająca opisy zabaw;
  • 2 płyty CD z 16 piosenkami oraz podkładami muzycznymi do nich.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Opracowane propozycje dają nauczycielowi możliwość oglądu, jak dzieci radzą sobie w interakcjach społecznych. Pozwalają także na prowadzenie przez nauczyciela dyskretnej obserwacji rozwoju fizycznego – w jaki sposób dziecko wykonuje ćwiczenie ruchowe na danym poziomie trudności. Umożliwiają także ocenę tego, czy dzieci robią postępy (zdecydowana większość zabaw powtarzana jest kilka razy, niektóre dodatkowo w coraz szybszym tempie, dzięki czemu nauczyciel łatwiej zauważy nawet niewielkie zmiany).

Publikacja ta przeznaczona jest przede wszystkim do pracy z grupą przedszkolaków, ale warto proponować ją również dzieciom w wieku wczesnoszkolnym oraz takim, których rozwój jest zaburzony bądź spowolniony.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony