Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
  • -50%

Przedszkolne nutki - opisy zabaw do piosenek

18,00 zł
9,00 zł Zniżka 50%

Książka z propozycjami zabaw do płyty CD Przedszkolne nutki, wraz z podkładami muzycznymi do piosenek


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Przedszkolne nutki - opisy zabaw do piosenek

Przedszkolne nutki - opisy zabaw do piosenek

    lub Anuluj

Publikacja, którą trzymasz w ręku, powstała jako uzupełnienie płyty Przedszkolne nutki. Piosenki dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest więc odpowiedzią na potrzeby nauczycieli, którzy otrzymują kompleksowo opracowane i zebrane propozycje zabaw do piosenek lubianych przez ich podopiecznych.

Poznaj płytę Przedszkolne nutki

Częścią publikacji jest płyta CD z podkładami muzycznymi do piosenek z płyty Przedszkolne nutki.

Teraz każdy utwór możesz wykorzystać do zaaranżowania zabaw różnego rodzaju – między innymi ruchowo-naśladowczych, rytmiczno-ruchowych bądź orientacyjno-porządkowych. Nie zabraknie zabaw plastycznych, integracyjnych czy matematycznych, inspirowanych owymi piosenkami.

Propozycje zabaw zostały tak skonstruowane, by mogli z nich korzystać również nauczyciele i dzieci, którzy nie znają jeszcze utworów z Przedszkolnych nutek – część z nich skupia się na nauce tekstu piosenki poprzez zabawę, a wiele propozycji opiera się na uważnym wysłuchaniu treści utworu. Zabawy zostały opracowane zarówno do nagrań piosenek, jak i do podkładów muzycznych do nich.

W suplemencie znalazły się opisy zabaw publikowane w miesięczniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, a także nowe propozycje, opracowane specjalnie na potrzeby tej publikacji przez Magdalenę Ledwoń. Opisane tu zabawy inspirowane piosenkami związane są z zagadnieniami realizowanymi w poszczególnych miesiącach w toku edukacji przedszkolnej. Mogą towarzyszyć dzieciom i nauczycielom począwszy od pierwszych dni w przedszkolu i pasowania na przedszkolaka, poprzez jesienne i zimowe uroczystości (takie jak Święto Niepodległości, Boże Narodzenie, Dzień Babci i Dziadka oraz karnawał), po wiosnę, Wielkanoc, Dzień Mamy i Taty, i wreszcie – wakacje.

Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
ISBN
978-83-65915-56-6
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Liczba stron
52
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię