5.00 (12)

Zabawy muzyczno-ruchowe dla przedszkolaków w formie gotowych nagrań

Książeczka z płytą CD

Spis treści Wstęp

dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zabawy bez końca to zbiór propozycji dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Zostały one podzielone na pięć kategorii: zabawy na odpadanie, w kole, w parach, w rozsypce i zabawy różne.

W skład publikacji wchodzą:

• książeczka, w której każda z zabaw została dokładnie opisana, a jej zasady wyjaśnione;
  • płyta CD zawierająca nie tylko nagrania muzyczne konieczne do przeprowadzenia zabaw, ale także towarzyszącą im narrację znanego już dzieciom z innych publikacji i lubianego przez nie Pana Miłosza.

Posłuchaj fragmentów

Każda z zabaw została wymyślona i zaanimowana przez Pana Miłosza – podobnie jak w "tuptających" publikacjach*. I to właśnie Pan Miłosz zachęca do udziału w zabawie, prowadzi ją oraz przypomina o kolejnych etapach. Każdą z nich można powtarzać dowolną liczbę razy – aż do odpadnięcia wszystkich uczestników, wykorzystania każdego z ochotników lub… aż do znudzenia. Głównym celem aktywności zawartych w tej publikacji jest… po prostu dobra zabawa!

Wytłumaczenie zasad każdej z zabaw leży po stronie nauczyciela. Dopiero kiedy dzieci zrozumieją mechanizm zabawy, można puścić nagranie z płyty CD. Nauczyciel może jeszcze animować dzieci podczas pierwszego przeprowadzenia zabawy, jednak nie jest to obligatoryjne.

Propozycje można wykorzystywać pomiędzy zajęciami edukacyjnymi, w czasie wolnym czy też w ranku lub po obiedzie. Część z nich opiera się na rywalizacji (wygrywa dziecko, które odpadnie jako ostatnie), część na odgrywaniu ról. Wszystkim jednak towarzyszy muzyka oraz głos Pana Miłosza, który wciela się w rolę prowadzącego każdą zabawę. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza, wytłumaczyć zasady zabawy, nacisnąć „play” – i dzieci, prowadzone przez Pana Miłosza, bawią się same! A kiedy nagranie się skończy… wystarczy odtworzyć je jeszcze raz! I jeszcze raz… I jeszcze raz… I jeszcze raz… I tak bez końca!

*Chodzi o publikacje Miłosza Konarskiego, które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa: Tuptaj, maluszku; Tuptaj, średniaczku; Tuptaj, starszaku oraz Tuptaj, przedszkolaku

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD

„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”