Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Kapelusz pełen nut

29,00 zł

Książka z płytą CD. Publikacja Kapelusz pełen nut. Zabawy muzyczne i ogólnorozwojowe dla młodszych przedszkolaków i starszych grup żłobkowych składa się z  płyty zawierającej  20 piosenek oraz książki z opisami zabaw do tych utworów.

Spis treści


dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Publikacja Kapelusz pełen nut składa się z płyty zawierającej  20 piosenek oraz książki z opisami zabaw do tych utworów. Kompozycje zostały stworzone z myślą o dzieciach najmłodszych, a więc przeznaczone są dla dwu- i trzylatków czyli dla młodszych przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do starszych grup żłobkowych. Teksty piosenek nawiązują do doświadczeń dzieci i są zgodne z ich zainteresowaniami. Utwory zostały wzbogacone zabawami muzycznymi, ruchowymi, manualnymi lub plastycznymi, dzięki czemu każdy temat wynikający z treści piosenki może być realizowany na wiele sposobów, a zajęcia dadzą wiele radości zarówno dzieciom jak i prowadzącemu je nauczycielowi.

W książce zostały zamieszczone piosenki autorskie Marii Zofii Tomaszewskiej o zróżnicowanej tematyce, które można proponować dzieciom w ciągu całego roku, utwory okolicznościowe towarzyszące świętom czy uroczystościom rodzinnym, piosenki związane są z porami roku, a także muzyczne opowieści o zwierzątkach domowych. W publikacji nie mogło także zabraknąć utworów przeznaczonych do maszerowania, tańczenia z lalami i misiami oraz rozwijających u dziecka świadomość własnego ciała.


Weź udział w szkoleniu Śpiewające warsztaty!

Edukator: Maria Zofia Tomaszewska

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
- w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

 1. Marsz maluchów
   
 2. Wiewióreczka
   
 3. My jesteśmy małe kotki
   
 4. Powiedziała Ewa
   
 5. Dwa małe misie
   
 6. Mikołaju, czy ty śpisz?
   
 7. Idą pasterze do Betlejem
   
 8. Zima przyszła tu
   
 9. Telefon z papieru
   
 10. Moje rączki gdzieś zniknęły
   
 11. Tańczę z lalą
   
 12. Teatrzyk pacynek
   
 13. Dziesięć szczeniaczków
   
 14. Zamknij dłonie
   
 15. Bańki mydlane
   
 16. Biedroneczko mała
   
 17. Specjalny dzień
   
 18. Bączki
   
 19. Pendolino
   
 20. Hola, hola oto przedszkolak

2020-03-27
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Maria Zofia Tomaszewska
Aranżacje
Adam Drywa
Słowa
Magdalena Wygnańska
Maria Zofia Tomaszewska
ISBN
978-83-64631-52-8
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Specyficzne kody

ISBN
978-83-64631-52-8

Zobacz także