Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Obniżka

Fragmenty z życia. Pomiędzy szóstą a siedemnastą

40,00 zł
12,00 zł
Zniżka 70%

Książka przybliżająca kolejne losy bohaterki bestsellerowej pozycji Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem pełna opowiadań inspirowanych  historiami publikowanymi na blogu „Bliżej Przedszkola”. Opisane są w nich nowe losy bohaterki i jej przyjaciół. Każda opowieść to osobna historia kończąca się słodko-gorzką refleksją.

Porywająca powieść, którą jednym tchem przeczytają zarówno nauczyciele, jak i rodzice.

Powiadomienie

Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny


Nie ma wystarczającej liczby produktów w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Izabelę – bohaterkę opowiadań, które składają się na treść książki – poznajemy w powieści Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem. Tym razem Iza opowiada o sobie więcej – Fragmenty z życia to zbiór myśli i najważniejszych uczuć, które są opisem doświadczeń i przeżyć bohaterki, a także wydarzeń tworzących swego rodzaju „pamiętnik serca”, z którego nie sposób wymazać jego gorących porywów.

Opowiadania, które trafiają w ręce czytelnika inspirowane są historiami publikowanymi na blogu „Bliżej Przedszkola”. Zostały one poszerzone i uzupełnione na potrzeby książki, a zaktualizowane historie zyskują nowy blask – są bardziej wymowne, bogatsze o nowe losy Izabeli i jej przyjaciół. Iza opisując swoje życie „wycina” z niego kolejne fragmenty, traktując je niczym cegiełki, z których buduje swoją prywatną i zawodową codzienność. Książka porusza czytelnika swoją narracją, tak samo jak poruszający wszystkie zmysły jest zawód Izy – nauczycielki przedszkola. Poprzez opis historii, które ją spotykają, bohaterka książki chce wzbudzić szacunek do tego zawodu i zmienić stereotypową opinię na temat „mało wymagającego zawodu przedszkolanki”.

Każdy Fragment… opowiada swoją własną historię i kończy się słodko-gorzką refleksją, tak jak zachodem słońca kończy się każdy dzień. Niekrepująca forma opowiadań powoduje, że każde z nich można zacząć czytać jako pierwsze i uznać je za najważniejsze. Przedstawione tu historie są jak muszle na dnie oceanu. Trafiają w ręce Czytelnika zamknięte, lecz angażując jego duszę i emocje otwierają się, odkrywając przed nim swoje naturalne piękno.

***

Weź udział w szkoleniu:

 Pomiędzy pasją a zagubieniem. O miejscu nauczyciela w dzisiejszej rzeczywistości

Edukator: Karolina Turek

Więcej szczegółów

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
rodzic
Uroczystości, święta
Dzień Nauczyciela
ISBN
978-83-64631-68-9
Format (szerokość x wysokość)
15 cm x 21 cm
Liczba stron
204
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także