Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Nowy
  • Pakiet

1565 zagadek dla dzieci

40,00 zł

Zamiast 55,00 zł


Komplet dwóch książek zawierających zagadki tematyczne dla dzieci napisane specjalnie na potrzeby nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Ten pakiet zawiera


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku – zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Boże Narodzenie, Mikołajki...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów, Dzień bez Zakupów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach.

 

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki – zbiór prawie 1200 niepublikowanych wcześniej zagadek. Zagadki te zostały podzielone na 23 tematyczne działy (w tym Części ciała i reakcje organizmu, Matematyka i kolory, Pogoda, Sport, Transport, Zawody...). Wewnątrz każdego działu tematycznego zagadki zostały uporządkowane według umownych kategorii, oprócz tematycznego spisu treści w książce znalazł się również skorowidz alfabetyczny zagadek.

W skład zestawu wchodzą następujące książki:

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki