Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Nowy

Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 12 miesięcy + głośnik mobilny

181,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na dwanaście miesięcy do pełnych wersji utworów zamieszczonych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” wraz z głośnikiem mobilnym do smartfonu lub tabletu. 

Głośnik mobilny jest głośnikiem bluetooth typu akumulatorowego (bez zasilacza) o mocy minimum 6W.

Głośniki wysyłane są przez firmę zewnętrzną. Czas realizacji dostawy wynosi od 7 do 14 dni roboczych, sposób dostawy możliwy jest tylko do paczkomatu firmy InPost (numer paczkomatu prosimy podać w komentarzu zamówienia lub w wiadomości prywatnej).

Więcej informacji odnośnie promocji znajduje się w regulaminie.

www.blizejprzedszkola.pl/bluetooth


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Serwis „Moja płytoteka” umożliwia zalogowanym użytkownikom zdalny dostęp do plików muzycznych (piosenek i utworów instrumentalnych) oraz opowiadań i bajek w formie audiobooków. Serwis ten jest dedykowany nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka (zobacz na www.blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka). 

Do dyspozycji użytkowników serwisu jest ponad 800 piosenek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponad 500 utworów instrumentalnych (w większości są to podkłady instrumentalne do tych piosenek) oraz bajki w formie audiobooków. Serwis cały czas jest rozwijany i liczby te z każdym miesiącem będą rosnąć (podajemy stan na dzień 01.04.2020).

W serwisie znajduje się poręczna wyszukiwarka piosenek, dzięki której znajdziesz szybko i bezproblemowo piosenkę na interesujący Cię temat. Wyszukiwanie odbywa się na podstawie pierwszych słów piosenki lub refrenu, a także po wpisaniu słowa kluczowego. Możemy także wyszukać piosenki związane z obszarem rozwoju zgodnym z podstawą programową, który mamy zrealizować z dziećmi. Wyszukiwarka umożliwia także odnalezienie utworu po jego cechach muzycznych, takich jak tempo (utwór wolny lub szybki), rodzaj aktywności (np. muzyka do marszu czy podskoków) czy rodzaj tańca (np. walczyk lub rock-and-roll).

Utwory z serwisu można wykorzystywać podczas zajęć przy użyciu komputera lub laptopa z podłączonymi głośnikami, a także tabletu lub smartfonu sprzężonego z głośnikiem bluetooth. Przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być twoja praca – możesz usiąść z dziećmi na dywanie, położyć przed sobą głośnik, i ze smartfonem w ręku przeprowadzić całe zajęcia. A podczas nauki piosenki od jej wersji wokalnej do instrumentalnej przechodzisz za pomocą dwóch ruchów palcem!

Serwis „Moja płytoteka” to także nieoceniona pomoc dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (a także tych nieco młodszych i nieco starszych). Słuchaj ze swoim dzieckiem dobrych i wartościowych piosenek, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! 

***

Uwaga! Czas oczekiwania na dostawę głośnika wynosi do 14 dni. Zdjęcia głośników prezentowanych na materiałach informujących o promocji oraz na naszej stronie internetowej są zdjęciami poglądowymi – dostarczone głośniki mogą pochodzić od różnych producentów, a więc mogą się różnić wyglądem, kolorem (nie ma możliwości wyboru koloru głośnika), kształtem czy gabarytami od głośników przedstawionych w materiałach promocyjnych i na naszej stronie internetowej).

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Okres abonamentu
12 miesięcy

Zobacz także