Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 3 miesiące

68,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na trzy miesiące do pełnych wersji utworów zamieszczonych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka”.

Jest to serwis umożliwiający zalogowanym użytkownikom zdalny dostęp do plików muzycznych (piosenek i utworów instrumentalnych) oraz bajek w formie audiobooków. Serwis ten jest dedykowany nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także rodzicom, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka (zobacz na www.blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka). 


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Kod umożliwia odblokowanie pełnych wersji wszystkich utworów ze wszystkich albumów dostępnych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” na okres trzech miesiący. Warunkiem dostępu do pełnych wersji utworów jest posiadanie konta na stronie www.blizejprzedszkola.pl oraz zalogowanie się na swój profil.

Do dyspozycji użytkowników serwisu jest ponad 800 piosenek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponad 500 utworów instrumentalnych (w większości są to podkłady instrumentalne do tych piosenek) oraz bajki w formie audiobooków. Serwis cały czas jest rozwijany i liczby te z każdym miesiącem będą rosnąć (podajemy stan na dzień 01.04.2020).

W serwisie znajduje się poręczna wyszukiwarka piosenek, dzięki której znajdziesz szybko i bezproblemowo piosenkę na interesujący Cię temat. Wyszukiwanie odbywa się na podstawie pierwszych słów piosenki lub refrenu, a także po wpisaniu słowa kluczowego. Możemy także wyszukać piosenki związane z obszarem rozwoju zgodnym z podstawą programową, który mamy zrealizować z dziećmi. Wyszukiwarka umożliwia także odnalezienie utworu po jego cechach muzycznych, takich jak tempo (utwór wolny lub szybki), rodzaj aktywności (np. muzyka do marszu czy podskoków) czy rodzaj tańca (np. walczyk lub rock-and-roll).

Utwory z serwisu można wykorzystywać podczas zajęć przy użyciu komputera lub laptopa z podłączonymi głośnikami, a także tabletu lub smartfonu sprzężonego z głośnikiem bluetooth. Przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być twoja praca – możesz usiąść z dziećmi na dywanie, położyć przed sobą głośnik, i ze smartfonem w ręku przeprowadzić całe zajęcia. A podczas nauki piosenki od jej wersji wokalnej do instrumentalnej przechodzisz za pomocą dwóch ruchów palcem!

Serwis „Moja płytoteka” to także nieoceniona pomoc dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (a także tych nieco młodszych i nieco starszych). Słuchaj ze swoim dzieckiem dobrych i wartościowych piosenek, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Okres abonamentu
3 miesiące

Zobacz także