Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Pakiet

Pakiet książeczek do czytania globalnego

30,00 zł

Zamiast 51,00 zł


Komplet trzech książeczek do nauki czytania globalnego – Jaś i Maja, Emu i Dodo oraz Miś i but – w atrakcyjnej cenie!

Ten pakiet zawiera


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Z przyjemnością informujemy, że program Czytanie globalne otrzymał WYRÓŻNIENIE w kategorii Edukacja XVIII EDYCJI KONKURSU ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie i za zaufanie do naszych produktów. :)

***

Seria Czytam globalnie jest przeznaczona dla dzieci w wieku od pierwszego roku do szóstego roku życia. Teksty w książeczkach z tej serii bazują głównie na wyrazach trzyliterowych, które szczególnie łatwo zapadają dziecku w pamięć. Czytanie globalne bazuje na zdolności małego dziecka do zapamiętywania zapisu graficznego słów. Nauka dokonuje się z pominięciem żmudnego okresu głoskowania.

W skład zestawu wchodzą następujące książeczki dla dzieci:

Jaś i Maja

Emu i Dodo

Miś i but

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Ilustracje
Rena Grzybek
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także