(0)
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 124 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 124 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 62,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Program multimedialny w pełni przystosowany do pracy z dziećmi w wieku od 5 do 6 lat.

Można przy jego pomocy pracować z użyciem tablicy interaktywnej, tabletu lub korzystać z niego w przedszkolnej pracowni komputerowej.

Obsługa programu jest intuicyjna – wszystkie elementy zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić nauczycielowi pracę. Polecenia zadań podawane są tekstowo i dźwiękowo. Warto dodać, że program jest dwujęzyczny (polsko-angielski).

***

Matematyka bez reszty – pierwsze kroki to multimedialny produkt edukacyjny dla placówek przedszkolnych, przeznaczony do wprowadzania zagadnień matematyczno-przyrodniczych. Zawiera pakiet ćwiczeń, interakcji, zabaw, gier oraz filmów do szybkiego i efektywnego wykorzystania podczas zabaw w grupie przedszkolnej. Całość jest dostosowana do treści podstawy programowej i umożliwia pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz prowadzenie zajęć w języku angielskim.

Zakres merytoryczny:

• Dodawanie / odejmowanie
  • Figury
  • Figury / bryły / zbiory
  • Wagi
  • Liczenie dziesiątkami
  • Kodowanie
  • Rytm
  • Pogoda / temperatura
  • Czas
  • Miary / ciągi
  • Ciekawe filmy edukacyjne

Program multimedialny Matematyka bez reszty – pierwsze kroki zawiera trzy Przygody Tematyczne (Podróże, Zakupy, Pasje) wprowadzające zagadnienia związane z matematyką. Składają się na niego:

- Pakiet multimedialny:

• 18 filmów edukacyjnych wprowadzających w zagadnienia poruszane w tej części i łączące je z realnym światem;
  • 9 interakcji dających możliwość zabawy dla całej grupy;
  • 18 ćwiczeń pozwalających na utrwalenie wiedzy matematycznej (w każdym ćwiczeniu jest po 30 zadań);

- Obudowa dydaktyczna:

• 36 kart pracy – dopasowanych do każdej z przygód tematycznych;
  • 12 scenariuszy zabaw;
  • 12 scenariuszy zajęć

Program instalowany jest on-line (wymaga dostępu urządzenia do internetu), a w dostarczonym pudełku znajdują się:

• instrukcja instalacji programu wraz z kluczem licencyjnym;
  • opis warunków licencyjnych;
  • przewodnik Krok po kroku;
  • pendrive do wgrania wersji off-line.

Program uzupełniany jest stale o nowe materiały takie jak np. tematyczne karty pracy, plakaty, ciekawostki matematyczne, które dostępne są bezpłatnie na stronie internetowej wydawnictwa Eduexpert.

Producentem programu jest firma Eduexpert www.eduexpert.eu

dyrektor
nauczyciel