Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
 • Obniżka

Pakiet zabawek edukacyjnych dla maluchów

28,00 zł
23,80 zł
Zniżka 15%

Pakiet zabawek edukacyjnych dla maluchów jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej Wspomaganie rozwoju i wychowywanie małych dzieci. Można go również wykorzystać do książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć. Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć z maluchami.

Od Wydawcy


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Pakiet zabawek edukacyjnych dla maluchów jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej Wspomaganie rozwoju i wychowywanie małych dzieci. Można go również wykorzystać do książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć.
 
Do prowadzenia działalności pedagogicznej z maluchami w przedszkolach wystarczy jedna książka dla nauczyciela, ale pakietów powinno być tyle, ile jest dzieci w grupie.


Pakiet zabawek zawiera ponad 140 kolorowych kartonowych pomocy dydaktycznych do zajęć z maluchami opisanych w książce.


Pomoce można przechowywać na dwa sposoby:

 • w kartonowych teczkach - dla każdego dziecka jedna teczka. W ramach przygotowywania zajęć z maluchami trzeba wyjąć z każdej teczki przezroczysty worek, w którym znajdują się potrzebne pomoce. Po zajęciach dziecko wkłada je do woreczka i umieszcza w teczce;
 • w kilku dowolnych pojemnikach: osobno woreczki z kartami do klasyfikacji, osobno woreczki z obrazkami do ilustrowania opowiadań, osobno woreczki z puzzlami, itd. Przygotowując zajęcia z maluchami należy z odpowiedniego pojemnika wyjąć tyle przezroczystych woreczków z potrzebnymi pomocami, ile dzieci uczestniczy w zajęciach. Po zakończeniu zajęć dzieci wkładają pomoce do woreczków, a woreczki do pojemnika.
Wśród kolorowych pomocy dydaktycznych można znaleźć:

 • puzzle dla maluchów;
 • sylwetki zwierzaków;
 • historyjki obrazkowe;
 • laleczki do ubierania;
 • sylwetki postaci;
 • domek;
 • słoneczko i chmurki;
 • segmenty płotka;
 • budę dla psa;
 • pieska i kotka;
 • miseczki;trawniki;
 • kwiatki;
 • motylki;
 • zajączki;
 • drzewa iglaste;
 • wiewiórki;
 • grzybki;
 • niedźwiadki;
 • drzewa owocowe;
 • owoce;
 • koszyki do zbierania owoców


i inne.


Jeśli dorośli zadbają, aby dzieci nie niszczyły kolorowych pomocy i będą je właściwie przechowywać, można się będzie nimi posługiwać wielokrotnie, nawet przez kilka lat.

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
jesień
lato
na cały rok
wiosna
zima
ISBN
9788364631405
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także