Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Miesięcznik + zestaw pomocy dydaktycznych nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

136,00 zł

Bajki i opowiadania („Biuro słów znalezionych”, „Różne zwyczaje zwierzaków domowych”, „Dwanaście miesięcy” i wiele innych), a także propozycje zabaw i aktywności („Kolory wokół nas”, „W krainie smoków”, „Zwierzęta z wyobraźni”, „Matematyczne pociągi”, „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, „Skrzaty z Leśnej Chaty”), kąciki plastyczne („Zwierzęta z sawanny”, „Podwodny świat”, „Maska muchy”), kącik logopedyczny „ZOOlogopedia” – to wszystko czeka w wydaniu łączonym miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Produkt dostępny w sprzedaży po 10 września.

W prenumeracie taniej ZAMAWIAM

SPIS TREŚCI

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny


Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 6,50 zł.

Obecnie brak na stanie
Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Miesięcznik + zestaw pomocy dydaktycznych nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

Miesięcznik + zestaw pomocy dydaktycznych nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

    lub Anuluj

Zobacz, jakie scenariusze zajęć i artykuły przygotowaliśmy w tym numerze

Z uwagi na niestabilną sytuację związaną z dostępnością papieru na rynku i jego ceną, nasz zespół produkcyjny podchodzi ze szczególną ostrożnością do ilości zamawianego nakładu naszych publikacji i miesięcznika – są one zamawiane w mniejszych ilościach.

W pierwszej kolejności realizujemy zamówienia w prenumeracie. Jeśli pozostaną nam egzemplarze z nieopłaconych zamówień, będzie możliwość zakupienia ich w naszym sklepie (po 10 września). Zagwarantuj sobie egzemplarz zamawiając prenumeratę lub zapisz się na powiadomienie o dostępności. 

W wydaniu łączonym miesięcznika…

bajki i opowiadania („Biuro słów znalezionych”, „Różne zwyczaje zwierzaków domowych”, „Dwanaście miesięcy” i wiele innych), a także propozycje zabaw i aktywności („Kolory wokół nas”, „W krainie smoków”, „Zwierzęta z wyobraźni”, „Matematyczne pociągi”, „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, „Skrzaty z Leśnej Chaty”), kąciki plastyczne („Zwierzęta z sawanny”, „Podwodny świat”, „Maska muchy”), kącik logopedyczny „ZOOlogopedia”.

Ponadto teatrzyk „Smok wawelski”, zagadki o zwierzętach, gra na cztery łapy, wierszyki z pokazywaniem i do zabaw kołowych na cztery pory roku, lapbook, czyli interaktywna pomoc dydaktyczna, plakaty dekoracyjne i plansze edukacyjne – bogata baza materiałów do wykorzystania przez cały rok!

Gra na cztery łapyLapbook o motylach 

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

 • 132 strony ze scenariuszami zajęć i artykułami;
 • Płytę CD „Przedszkolne muzykowanie” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
 • ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 100 foliowanych stronach A4;
 • 9 plakatów formacie A2;
 • 1 plakat w formacie A1;
 • KOD dostępu do 60 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl 
  KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.
  Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od zakupu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: WWW.BLIZEJPRZEDSZKOLA.PL/KODY

Zobacz wszystkie pomoce dydaktyczne

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień
lato
na cały rok
wiosna

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię