Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Miesięcznik nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

76,00 zł

Bajki i opowiadania („Biuro słów znalezionych”, „Różne zwyczaje zwierzaków domowych”, „Dwanaście miesięcy” i wiele innych), a także propozycje zabaw i aktywności („Kolory wokół nas”, „W krainie smoków”, „Zwierzęta z wyobraźni”, „Matematyczne pociągi”, „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, „Skrzaty z Leśnej Chaty”), kąciki plastyczne („Zwierzęta z sawanny”, „Podwodny świat”, „Maska muchy”), kącik logopedyczny „ZOOlogopedia” – to wszystko czeka w wydaniu łączonym miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

SPIS TREŚCI

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Miesięcznik nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

Miesięcznik nr 7-8.250-251/2022 - materiały na różne okazje

    lub Anuluj

Zobacz, jakie scenariusze zajęć i artykuły przygotowaliśmy w tym numerze

Z uwagi na niestabilną sytuację związaną z dostępnością papieru na rynku i jego ceną, nasz zespół produkcyjny podchodzi ze szczególną ostrożnością do ilości zamawianego nakładu naszych publikacji i miesięcznika – są one zamawiane w mniejszych ilościach.

W pierwszej kolejności realizujemy zamówienia w prenumeracie. Jeśli pozostaną nam egzemplarze z nieopłaconych zamówień, będzie możliwość zakupienia ich w naszym sklepie (po 10 września). Zagwarantuj sobie egzemplarz zamawiając prenumeratę lub zapisz się na powiadomienie o dostępności. 

W wydaniu łączonym miesięcznika…

bajki i opowiadania („Biuro słów znalezionych”, „Różne zwyczaje zwierzaków domowych”, „Dwanaście miesięcy” i wiele innych), a także propozycje zabaw i aktywności („Kolory wokół nas”, „W krainie smoków”, „Zwierzęta z wyobraźni”, „Matematyczne pociągi”, „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, „Skrzaty z Leśnej Chaty”), kąciki plastyczne („Zwierzęta z sawanny”, „Podwodny świat”, „Maska muchy”), kącik logopedyczny „ZOOlogopedia”.

Ponadto teatrzyk „Smok wawelski”, zagadki o zwierzętach, gra na cztery łapy, wierszyki z pokazywaniem i do zabaw kołowych na cztery pory roku, lapbook, czyli interaktywna pomoc dydaktyczna, plakaty dekoracyjne i plansze edukacyjne – bogata baza materiałów do wykorzystania przez cały rok!

Gra na cztery łapyLapbook o motylach 

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

  • 132 strony ze scenariuszami zajęć i artykułami;
  • Płytę CD „Przedszkolne muzykowanie” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
  • 9 plakatów formacie A2;
  • 1 plakat w formacie A1;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl 
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.
    Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od zakupu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: WWW.BLIZEJPRZEDSZKOLA.PL/KODY

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień
lato
na cały rok
wiosna
Indeks produktu
W886

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię