Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Miesięcznik nr 7-8.238-239/2021 - materiały na różne okazje

68,00 zł

Bajki i opowiadania: „Ukryty skarb”, „Opowieść o dzielnych Dębiakach, magicznym eliksirze i złym smoku”, „Nadzieja dla Matki Natury”, „Paka Ekobystrzaka” i wiele innych, a także propozycje zabaw i aktywności, kącik zabaw integracyjnych, kącik logopedyczny – to wszystko czeka w wydaniu łączonym miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

W prenumeracie taniej ZAMAWIAM

scenariusze i artykułypomoce dydaktycznespis treści


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Zobacz, jakie scenariusze zajęć i artykuły przygotowaliśmy w tym numerze:

W wydaniu łączonym miesięcznika…

Ponadto teatrzyki i inscenizacje („Bardzo zdrowy dzień marchewkowy”, „Mikołaju, gdzie jesteś?”), artykuły o wychowaniu i edukacji dzieci („Ach, ta dziecięca fantazja! Myślenie magiczne u dzieci przedszkolnych”, „Mity na temat zawodu nauczyciela”, „Jak uczyć ekologii?”), plakaty dekoracyjne i plansze edukacyjne, płyta „Muzyczna podróż przedszkolaka” – czyli bogata baza materiałów do wykorzystania przez cały rok!

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

  • 132 strony ze scenariuszami zajęć i artykułami;
  • Płytę CD „Muzyczna podróż przedszkolaka” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
  • 9 plakatów formacie A2;
  • 1 plakat w formacie A1;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl 
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl/kody

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień

Specyficzne kody