• Obniżka

Miesięcznik nr 9.192/2017 - materiały na październik

26,00 zł
16,00 zł Zniżka 10,00 zł

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na październik wokół tematu wiodącego: PRZYSZŁA DO NAS JESIEŃ oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: KAŻDY Z NAS JEST INNY – to wszystko czeka w Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. 

scenariusze i artykuły  pomoce dydaktyczne   spis treści

Ilość

Zamawiając miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymujesz:

  • miesięcznik z profesjonalnymi scenariuszami zajęć i artykułami
  • 5 plakatów tematycznych
  • 15 kodów do darmowego pobierania materiałów ze strony blizejprzedszkola.pl/dopobrania
  • 8 stron autorskiego programu edukacyjnego i szkiców metodycznych pod redakcją prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej „Sześciolatki w przedszkolu. Jak rozwijać ich umysły i należycie przygotować do szkoły”, cz. 8 i 9.

 

Część 8. 

Ewa Zielińska: Kontynuacja tematu „Kształtowanie umiejętności czytania w przedszkolu i rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci”, rozpoczętego w dodatku do numeru 6.189 czerwiec 2017 miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

W tej części znajdziesz:

  • Kształtowanie gotowości do nauki pisania;
  • Współpraca z rodzicami w zakresie przygotowania dziecka do nauki czytania i pisania.

Część 9.

dr Marta Kotarba: Przygotowanie dzieci do posługiwania się językiem obcym nowożytnym poprzez rozbudzanie ich świadomości językowej oraz budowanie pozytywnej motywacji do nauki języków obcych na dalszych etapach edukacyjnych.

W tej części znajdziesz:

  • O walorach i warunkach wczesnego nauczania języka obcego;
  • Kilka uwag metodycznych, czyli o tym, po co dzieciom język obcy i dlaczego tak ważne jest kształtowanie u przedszkolaków językowej kompetencji komunikacyjnej;
  • Cele i treści kształcenia w zakresie przygotowania dzieci do posługiwania się językiem obcym nowożytnym.
Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień