Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
  • Obniżka

Miesięcznik nr 7-8.202-203/2018 - materiały na cały rok

56,00 zł
36,00 zł Zniżka 20,00 zł

„O słonicy baletnicy”, „O sówce Huhu i puchaczu Bubu”, „Wybaczysz mi, kotku?”, „O kreciku samotniku i nieśmiałym słowiku” to tylko niektóre scenariusze inspirowane bajkami, wierszami i piosenkami. Ponadto w wydaniu znajdują się artykuły o wychowaniu i edukacji dzieci. Magazyn zawiera materiały uniwersalne do wykorzystanie w ciągu całego roku (przed)szkolnego.

scenariusze i artykuły  pomoce dydaktyczne  spis treści

Ilość

Zamawiając ten numer, otrzymasz:

  • miesięcznik z profesjonalnymi scenariuszami zajęć i artykułami;
  • 10 plakatów tematycznych;
  • 30 kodów do darmowego pobierania materiałów ze strony blizejprzedszkola.pl/dopobrania

Pobierz bezpłatnie przykładowy materiał z tego numeru:

POBIERZ BEZPŁATNIE

Piszą dla nas:

Ewa Stadtmüller, Iwona Majewska-Opiełka, Karolina Turek, Anna Jankowska, Lidia Ippoldt, Elżbieta Utracka, Paulina Brożek, Katarzyna Klimek-Michno, Izabella Klebańska, Joanna Błahitko, Natalia Łasocha, Monika Majewska, Agnieszka Pleśniak, Magdalena Ledwoń, Agata Giełczyńska, Dagmara Czyż, Dominika Góra, Magdalena Kuliga, Magdalena Wójcik, Natalia Drabczyk, Elżbieta Utracka, Agata Giełczyńska, Grażyna Gryszkiewicz, Teresa Błaszczyk.

Zobacz pakiet pomocy dydaktycznych:

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
na cały rok