Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Obniżka

Miesięcznik nr 7-8.202-203/2018 - materiały na cały rok

56,00 zł
46,00 zł
Zniżka 10,00 zł

„O słonicy baletnicy”, „O sówce Huhu i puchaczu Bubu”, „Wybaczysz mi, kotku?”, „O kreciku samotniku i nieśmiałym słowiku” to tylko niektóre scenariusze inspirowane bajkami, wierszami i piosenkami. Ponadto w wydaniu znajdują się artykuły o wychowaniu i edukacji dzieci. Magazyn zawiera materiały uniwersalne do wykorzystanie w ciągu całego roku (przed)szkolnego.

scenariusze i artykuły  pomoce dydaktyczne  spis treści


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Zamawiając ten numer, otrzymasz:

  • miesięcznik z profesjonalnymi scenariuszami zajęć i artykułami;
  • 10 plakatów tematycznych;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl 
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.

    Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl/kody

Pobierz bezpłatnie przykładowy materiał z tego numeru:

POBIERZ BEZPŁATNIE

Piszą dla nas:

Ewa Stadtmüller, Iwona Majewska-Opiełka, Karolina Turek, Anna Jankowska, Lidia Ippoldt, Elżbieta Utracka, Paulina Brożek, Katarzyna Klimek-Michno, Izabella Klebańska, Joanna Błahitko, Natalia Łasocha, Monika Majewska, Agnieszka Pleśniak, Magdalena Ledwoń, Agata Giełczyńska, Dagmara Czyż, Dominika Góra, Magdalena Kuliga, Magdalena Wójcik, Natalia Drabczyk, Elżbieta Utracka, Agata Giełczyńska, Grażyna Gryszkiewicz, Teresa Błaszczyk.

Zobacz pakiet pomocy dydaktycznych:

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
na cały rok