Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
 • Obniżka

Miesięcznik nr 6.201/2018 - materiały na wrzesień

28,00 zł
23,00 zł Zniżka 5,00 zł

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na wrzesień wokół tematu wiodącego: WESOŁE PRZEDSZKOLE oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: BEZPIECZNI NA DRODZE – to wszystko czeka w Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

scenariusze i artykuły  pomoce dydaktyczne   spis treści

Ilość


Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 zł

Zamawiając miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymujesz:

 • miesięcznik z profesjonalnymi scenariuszami zajęć i artykułami,
 • 4 plakaty w formacie A2,
 • 1 plakat w formacie A1,
 • 15 kodów do darmowego pobierania materiałów ze strony blizejprzedszkola.pl/dopobrania
 • 12 stron autorskiego programu edukacyjnego i szkiców metodycznych pod redakcją prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej Sześciolatki w przedszkolu. Jak rozwijać ich umysły i należycie przygotować do szkoły, cz. 15 i 16.

 

W Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – materiały na wrzesień

Propozycje aktywności dla dzieci młodszych.

Temat przewodni: WESOŁE PRZEDSZKOLE  

Tematy zajęć:

 • Witamy w przedszkolu
 • Tu mam oko, a tu nos
 • Nasza Pani jest kochana
 • Nasza sala kolorowa
 • Lubię skakać, lubię śpiewać


Propozycje aktywności dla dzieci starszych

Temat przewodni: BEZPIECZNI NA DRODZE

Tematy zajęć:

 • Spiesz się powoli
 • Na przejściu
 • Ruch drogowy
 • Znaki drogowe
 • Moja ulica

 

Ponadto jeszcze więcej interesujących artykułów („Dlaczego warto ćwiczyć u dzieci wytrwałość”, „Aromaterapia. Jak wspierać dzieci w rozwoju i dbać o ich zdrowie w przedszkolu”, „O dziecku na starcie edukacji przedszkolnej”), felietony, karty pracy (nowość) oraz zabawy i aktywności dla przedszkolaków w języku angielskim.

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień

Zobacz także