Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Polly and Holly. A Funny Family

21,00 zł

Książka z serii Polly and Holly

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Polly and Holly. A Funny Family

Polly and Holly. A Funny Family

    lub Anuluj

Polly and Holly. A Funny Family to trzecia książeczka z serii, w której nasze bohaterki – świnka Polly i kura Holly spotykają sympatyczną i bardzo zabawną rodzinę. Kim są nowi przyjaciele i co sprawia, że są tak wyjątkowi? Tego dowiemy się, podróżując z Polly i Holly po stronach książeczki. W trakcie tej podróży dzieci poznają słowa związane z  rodziną: family, baby, daddy, mummy, sister, brother oraz przypominają sobie słownictwo odnoszące się do nazw części ciała. Ruszajmy więc tanecznym krokiem w tajemniczą podróż z Polly i Holly!

Polly and Holly to seria książeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym przeznaczona do nauki i utrwalania pojęć w języku angielskim. Podczas zajęć dzieciom towarzyszą postacie dwóch sympatycznych  zwierzaków: świnki Polly oraz kury Holly, a ich przygody zawarte w książeczkach bawią i uczą jednocześnie.

Każda z książek nawiązuje do innego obszaru tematycznego, np. części ciała, kolory, rodzina, a przedstawione historyjki obrazkowe są dla nauczycieli doskonałym uzupełnieniem realizowanego bloku tematycznego. Książkę można czytać wraz z dziećmi podczas zajęć z języka angielskiego, a następnie na jej podstawie zorganizować zabawy utrwalające słownictwo, zorganizować zajęcia z wykorzystaniem zaproponowanych kart obrazkowych oraz kart pracy.

Z książek mogą korzystać nie tylko nauczyciele, ale również rodzice, którzy pragną wspomóc swoje dzieci w przyswajaniu języka obcego w domu.

Każda książeczka zawiera:

  • historyjkę opisującą przygody Polly i Holly;
  • informacje dla nauczyciela (wprowadzane lub utrwalane słowa i zwroty, wskazówki przydatne podczas czytania);
  • podpowiedzi, jak przeprowadzić z dziećmi rozmowę po przeczytaniu książki;
  • przykładowe propozycje zabaw utrwalających słownictwo występujące w książeczce;
  • flashcards (karty obrazkowe) ze słownictwem występującym w książce;
  • kartę pracy dla dziecka.

Zobacz PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA z wykorzystaniem serii Polly and Holly

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Ilustracje
Iwona Grabowska
ISBN
978-83-64631-84-9
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x21 cm
Liczba stron
24
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks produktu
W70

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Polecam tą publikację przy wprowadzaniu tematyki o rodzinie. Przydaje się w młodszych i starszych grupach.

Napisz swoją opinię