Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Polly and Holly. Hello Everyone

19,00 zł

Książka z serii Polly and Holly.

W publikacji Hello everyone! świnka Polly i kurka Holly pomagają przedszkolakom poznać angielskie słownictwo związane z nazywaniem części ciała.


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Polly and Holly. Hello Everyone to pierwsza książeczka z serii, w której dzieci poznają sympatyczną świnkę Polly i jej wierną przyjaciółkę kurę o imieniu Holly. Jednak ktoś jeszcze ukrywa się w zaroślach! Czy jest to straszny potwór, jak sądzą Polly i Holly? Pomóżcie im rozwiązać tę zagadkę na kolejnych stronach książeczki, przy okazji poznając słowa związane z częściami ciała: arm, tummy, leg, head, ears, eyes. Może Polly i Holly zamiast strasznego potwora spotkają nowego przyjaciela?
 


Polly and Holly to seria książeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym przeznaczona do nauki i utrwalania pojęć w języku angielskim. Podczas zajęć dzieciom towarzyszą postacie dwóch sympatycznych  zwierzaków: świnki Polly oraz kury Holly, a ich przygody zawarte w książeczkach bawią i uczą jednocześnie.
 


Każda z książek nawiązuje do innego obszaru tematycznego, np. części ciała, kolory, rodzina, a przedstawione historyjki obrazkowe są dla nauczycieli doskonałym uzupełnieniem realizowanego bloku tematycznego. Książkę można czytać wraz z dziećmi podczas zajęć z języka angielskiego, a następnie na jej podstawie zorganizować zabawy utrwalające słownictwo, zorganizować zajęcia z wykorzystaniem zaproponowanych kart obrazkowych oraz kart pracy.

 
Z książek mogą korzystać nie tylko nauczyciele, ale również rodzice, którzy pragną wspomóc swoje dzieci w przyswajaniu języka obcego w domu.

 
Każda książeczka zawiera:

  •     historyjkę opisującą przygody Polly i Holly,
  •     informacje dla nauczyciela (wprowadzane lub utrwalane słowa i zwroty, wskazówki przydatne podczas czytania),
  •     podpowiedzi, jak przeprowadzić z dziećmi rozmowę po przeczytaniu książki,
  •     przykładowe propozycje zabaw utrwalających słownictwo występujące w książeczce,
  •     flashcards (karty obrazkowe) ze słownictwem występującym w książce,
  •     kartę pracy dla dziecka.

Zobacz PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA z wykorzystaniem serii Polly and Holly

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Ilustracje
Iwona Grabowska
ISBN
978-83-64631-81-8
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x 21 cm
Liczba stron
24
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Specyficzne kody

Zobacz także