Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Polly and Holly. A New Colourful Friend

21,00 zł

Książka z serii Polly and Holly.

W publikacji A New Colourful Friend  jej bohaterki - świnka Polly i kurka Holly w czasie swoich przygód w zabawny i interesujący dzieci sposób pomagają przedszkolakom poznać angielskie słownictwo związane z nazywaniem kolorów.

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Polly and Holly. A New Colourful Friend

Polly and Holly. A New Colourful Friend

    lub Anuluj

Polly and Holly. A New Colourful Friend to druga książeczka z serii. Polly i Holly świetnie bawią się na placu zabaw, ale przyjaciółki nie są tam same… Do kogo należy tajemniczy głos? Czy ktoś bawi się z nimi w chowanego? Czy na kolorowym placu zabaw przyjaciółki zdołają dostrzec nowego przyjaciela? Jego poszukiwania na kolejnych stronach książki to świetna okazja do poznania słów związanych z kolorami – blue, yellow, red, purple, green, pink. Kto jest gotowy na kolorową przygodę razem z Polly i Holly?

 
Polly and Holly to seria książeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym przeznaczona do nauki i utrwalania pojęć w języku angielskim. Podczas zajęć dzieciom towarzyszą postacie dwóch sympatycznych  zwierzaków: świnki Polly oraz kury Holly, a ich przygody zawarte w książeczkach bawią i uczą jednocześnie.

 
Każda z książek nawiązuje do innego obszaru tematycznego, np. części ciała, kolory, rodzina, a przedstawione historyjki obrazkowe są dla nauczycieli doskonałym uzupełnieniem realizowanego bloku tematycznego. Książkę można czytać wraz z dziećmi podczas zajęć z języka angielskiego, a następnie na jej podstawie zorganizować zabawy utrwalające słownictwo, zorganizować zajęcia z wykorzystaniem zaproponowanych kart obrazkowych oraz kart pracy.

 
Z książek mogą korzystać nie tylko nauczyciele, ale również rodzice, którzy pragną wspomóc swoje dzieci w przyswajaniu języka obcego w domu.

 
Każda książeczka zawiera:

  •     historyjkę opisującą przygody Polly i Holly,
  •     informacje dla nauczyciela (wprowadzane lub utrwalane słowa i zwroty, wskazówki przydatne podczas czytania),
  •     podpowiedzi, jak przeprowadzić z dziećmi rozmowę po przeczytaniu książki,
  •     przykładowe propozycje zabaw utrwalających słownictwo występujące w książeczce,
  •     flashcards (karty obrazkowe) ze słownictwem występującym w książce,
  •     kartę pracy dla dziecka.

Zobacz PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA z wykorzystaniem serii Polly and Holly

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Ilustracje
Iwona Grabowska
ISBN
978-83-64631-83-2
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x 21 cm
Liczba stron
24
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Wprowadzanie kolorów w 3 latkach było bardzo proste za sprawą tej publikacji. Maluchy polubiły postać Polly i Holly. Polecam

Napisz swoją opinię