Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Gimnastyczne figle muzyczne - dostęp online

24,90 zł

...do nauki i zabawy w domu i w przedszkolu

19 utworów dla dzieci w wieku przedszkolnym i ze starszych grup żłobkowych, inspirujących do zabaw muzyczno-rytmicznych. 

Produkt w wersji streamingowej  oferta dotyczy usługi polegającej na wykupieniu stałego dostępu online do utworów z tego albumu w serwisie Moja płytoteka.

ZOBACZ ALBUM W SERWISIE MOJA PŁYTOTEKA

*Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA*


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Wydawnictwo Muzyczny Domek prezentuje nową pozycję wydawniczą: Gimnastyczne figle muzyczne. Płyta jest kontynuacją dwóch poprzednich: Śpiewanki pokazywanki oraz Hopsanki zabawianki i ponownie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do wesołej zabawy ruchowo-muzycznej. Sprawdzi się także w starszych grupach żłobkowych. 

Zabawy muzyczne zamieszczone na płycie mają pobudzić dzieci do różnorodnej aktywności ruchowej. Proponujemy zabawy naśladowcze, ćwiczenia aktywizujące różne części ciała oraz pobudzające do spontanicznego ruchu. Na płycie znajdują się również zabawy orientacyjno-porządkowe, wymagające od dziecka uwagi i skupienia.

Większość utworów przyjmuje formę piosenki o łatwym do zapamiętania tekście i tematyce bliskiej dziecku. Lektor wzmacnia dodatkowo przekaz piosenki propozycjami ruchu. Melodie utworów łatwo wpadają w ucho, są zaaranżowane w delikatny, interesujący sposób.

Śpiewają: Joanna Jabłońska, Mateuszek Derelkowski

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Słowa i muzyka
Katarzyna Kulikowska
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online

Specyficzne kody

Zobacz także