(0)

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Album z 2 płytami CD skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, nauczycieli, opiekunów. 15 wierszy i piosenek (wraz z pokładami do nich).

Przygody Nutka to pierwszy z planowanej serii album muzyczny – skierowany bezpośrednio do dzieci, a pośrednio do ich rodziców, nauczycieli i/lub opiekunów. Tytułowy Nutek to jedna z kluczowych postaci zamieszkujących świat o nazwie Planeta Śmieszka. Wraz ze swoimi przyjaciółmi (Malinką, Migotkiem oraz Szalonym Zegarkiem) przeprowadza dzieci przez szereg różnych przygód, bawiąc i ucząc jednocześnie. Utwory zawarte na płycie, m.in. o słowach przepraszam i dziękuję, są oparte na powtórzeniach, a przeplatające się z nimi wiersze rozbudzają wyobraźnię i pozwalają zobrazować dzieciom muzyczny świat Nutka.

Przedstawiona historia to wstęp do kolejnego albumu o przygodach Nutka, którego premierę zaplanowano na początek 2022 roku, a na którym zaśpiewa m.in. znany wokalista Krzysztof Iwaneczko. To ciąg dalszy spójnej historii, która tym razem dziać się będzie na planecie Ziemia. Dzieci będą mogły posłuchać oraz zaśpiewać m.in. o emocjach i uczuciach.

Przygody Nutka to świat stworzony przez grupę muzyczną Pogotowie Rozrywkowe (www.pogotowierozrywkowe.pl), która już od 4 lat organizuje w przedszkolach w całej Polsce tematyczne widowiska edukacyjno-rozrywkowe oraz okazjonalne koncerty i warsztaty.

Pogotowie Rozrywkowe to projekt działający dla dzieci, rodziców i opiekunów. W rytmach niezwykłej autorskiej muzyki twórcy projektu kreują przestrzeń dobrej zabawy, podczas której każdy może się wiele nauczyć! Dla szkół i przedszkoli organizują cykliczne wydarzenia, koncerty czy festyny. Dla najmłodszych prowadzą zajęcia, nagrywają bajki i słuchowiska. Dla rodziców i nauczycieli przygotowują scenariusze zajęć. To jednak nie wszystko. Kluczowym aspektem projektu jest muzyka. Autorskie piosenki dla dzieci są podstawą koncertów – można je odnaleźć również na fizycznych, płytowych wydaniach. Pogotowie Rozrywkowe łączy zabawę i muzykę, by stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju każdego dziecka!

Wydawca: Think Creatively Sp. z o.o.

Wokal: Marcelina Gawron, Monika Giergiel, Robert Górski

Instrumenty: Ignacy Matuszewski, Jakub Broniewski, Łukasz Giergiel, Michał Borowski, Michał Jańczyk, Leszek Nowotarski, Stanisław Strzednicki

Spis utworów:

1. Planeta Śmieszka (wiersz)
  2. Witaj Przyjacielu!
  3. Nutek się nie nudzi (wiersz)
  4. Piaskownica
  5. Droga do szkoły (wiersz)
  6. Serenada do nauczyciela
  7. Jestem grzeczny (wiersz)
  8. Przepraszam i dziękuję
  9. Roztańczone Nutki (wiersz)
  10. Roztańczona Malinka
  11. Kosmiczna podróż (wiersz)
  12. Astro-przedszkolaki
  13. Problem z czasem (wiersz)
  14. Szalony Zegarek
  15. Do zobaczenia Przyjacielu! (wiersz)

1. Planeta Śmieszka

2. Witaj Przyjacielu!

3. Nutek się nie nudzi

4. Piaskownica

5. Droga do szkoły

6. Serenada do nauczyciela

7. Jestem grzeczny

8. Przepraszam i dziękuję

9. Roztańczone nutki

10. Roztańczona Malinka

12. Astro-przedszkolaki

13. Problem z czasem

14. Szalony Zegarek

15. Do zobaczenia Przyjacielu!

dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
uczniowie klas I-III