Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Głośnik Bluetooth Manta SPK5030 - 30W

195,00 zł

Głośnik Bluetooth o mocy 30W

Posiada mocowanie do statywu głośnikowego
Możliwość sparowania dwóch głośników
Dołączony mikrofon i pilot zdalnego sterowania
Wbudowane oświetlenie Disco LED
Membrana zabezpieczona metalową siatką


Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 9,50 zł.

Ostatnie sztuki w magazynie
Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Głośnik Bluetooth Manta SPK5030 - 30W

Głośnik Bluetooth Manta SPK5030 - 30W

    lub Anuluj

Postęp technologiczny

Nieustający postęp technologiczny sprawił, że w komputerach i laptopach nie montuje się obecnie napędów CD, a nośnikami muzyki coraz częściej stają się także tablety czy smartfony. Z kolei głośniki wbudowane w taki sprzęt mają ograniczone parametry nagłaśniania. Jak w takim razie odtwarzać piosenki czy słuchowiska dla dzieci, aby jakość odbioru była dobra, a dźwięk czysty i dobrze słyszalny?

Nowa jakość w pracy z dziećmi

Jest to możliwe przy zastosowaniu zewnętrznych głośników Bluetooth nowej generacji. Dzięki nowoczesnej technologii i doskonałym parametrom głośnika Manta SPK5030 jakość odtwarzanych utworów będzie nieporównywalnie lepsza! Zapewne czystość odtwarzanego dźwięku nie jest najważniejsza w pracy nauczyciela przedszkola, ale wszyscy wiemy, że dostarczanie dzieciom jak najlepszych wzorców jest priorytetowe i znaczy bardzo wiele.

Funkcjonalność

Głośnik jest stosunkowo lekki, mimo to producent zadbał o wyposażenie go w poręczny uchwyt do podnoszenia. Posiada także specjalne gniazdo służące do zamocowania go na statywie głośnikowym, dzięki czemu dźwięk lepiej rozniesie się po sali. Z głośnikiem dostarczany jest mikrofon, który przyda się zarówno dzieciom podczas śpiewania, jak i nauczycielowi w czasie prowadzenia większych imprez czy podczas zebrań z rodzicami. Głośnik zabezpieczony jest metalową siatką chroniącą membranę przed uszkodzeniami, o które może być nietrudno podczas dziecięcych zabaw.

Lepsza słyszalność

Głośnik Manta SPK5030 przyłączany jest do laptopa, smartfonu czy tabletu bezprzewodowo, a akumulator głośnika pozwala na nieprzerwaną pracę przez niemal 3 godziny. Głośnik może więc pracować z dala od gniazdka zasilającego, a technologia TWS (True Wireless Stereo), w którą jest wyposażony, umożliwia sparowanie dwóch tego typu urządzeń. Taki zestaw pozwoli na osiągnięcie dwukrotnie większej mocy oraz uzyskanie efektu stereo, przy czym rozstawienie głośników w różnych miejscach sali jeszcze bardziej poprawi słyszalność uzyskaną przy pomocy takiego zestawu.

Używaj głośnika w swojej codziennej pracy

Masz dość biegania po przedszkolnej sali, aby zmienić płytę w odtwarzaczu CD lub przejść z piosenki na jej podkład muzyczny? Używanie na co dzień głośnika przenośnego Bluetooth w połączeniu z prostotą obsługi oraz łatwym dostępem do utworów muzycznych i słuchowisk w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” nieporównywalnie ułatwi Twoją pracę, podniesie jej jakość i komfort. Dodatkowo głośnik Manta SPK5030 wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania, a dzięki większej mocy oraz różnym możliwościom usytuowania, doskonale sprawdzi się w większej sali przedszkolnej.

Specyfikacja głośnika:

Funkcje:
- efekty świetlne Disco LED RGB, efekt echa mikrofonu (opcjonalnie)
- funkcja nagrywania (przy współpracy z zewnętrzną pamięcią pendrive)
- automatyczna funkcja „karaoke” (sygnał z mikrofonu odtwarzany jest głośniej niż podkład muzyczny)
- wbudowany cyfrowy equalizer, którym steruje się za pomocą dołączonego pilota
- możliwość zamocowania głośnika na statywie głośnikowym

Moc wyjściowa: 30W (RMS)
Akumulator: czas pracy do 3 godzin
Wymiary: 26,3 x 22 x 40,5 cm
Waga: 3,5 kg
Gniazda: USB, SD, MMC, Mic/AUX
Odtwarzane pliki: MP3, WAV, WMA
Bluetooth: wersja 5.0, zasięg do 10 metrów
Głośniki: woofer (20 cm)
Zasilanie: 110–240 V 50/60 Hz, wbudowany akumulator
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon, pilot, przewód zasilający

Dla kogo
dyrektor
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię