Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Misio Pysio

32,00 zł

Książka z płytą CD.

Piosenki dla młodszych przedszkolaków i starszych grup żłobkowych wraz z propozycjami zabaw zawierającymi elementy matematyki sensorycznej. 

Spis treści


dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Misio Pysio

Misio Pysio

    lub Anuluj

Publikacja Misio Pysio przeznaczona jest do pracy z dziećmi w starszych grupach żłobkowych i w grupach młodszych przedszkolaków. Została stworzona, aby ułatwić opiekunom i nauczycielom organizowanie codziennych aktywności, do których punkt wyjścia może stanowić piosenka.

W skład publikacji wchodzą:

  • płyta CD, na której zamieszczonych zostało 16 autorskich piosenek. Ich atutem są nieskomplikowane teksty i proste rytmy, które z łatwością wpadną maluszkom w ucho, zachęcając je do śpiewania, tańca i zabawy. Tematyka piosenek jest związana z najbliższym otoczeniem dziecka, co ułatwia percepcję przedstawionych w nich treści;
  • książeczka z propozycjami zabaw do piosenek znajdujących się na płycie. Są to zarówno zabawy muzyczno-rytmiczne, jak i plastyczne, ruchowe oraz propozycje do zrealizowania w ogrodzie przedszkolnym. Do każdej piosenki została dopasowana także inspiracja z zakresu matematyki sensorycznej polegającej na wprowadzaniu małego dziecka w świat pojęć matematycznych i procesów myślowych niezbędnych do rozwiązywania w przyszłości różnorodnych problemów. Wszystkie zabawy są do zrealizowania z dziećmi we wskazanym w tytule publikacji wieku, co wynika z doświadczenia Autorek.

Posłuchaj fragmentów piosenek

W książce zostały zamieszczone także zapisy nutowe piosenek – wraz z chwytami gitarowymi. 

Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo tę publikację równie ciepło, jak kilka lat wcześniej Kapelusz pełen nut adresowany do tej samej grupy wiekowej.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
ISBN
978-83-65915-32-0
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
21 cm x 21 cm
Liczba stron
56
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks produktu
W313

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Super propozycje dla maluchów.

Oceń 

Bardzo przydatne materiały do pracy z maluszkami i żłobkiem. Polecam!!!!!

Oceń 

Taka sobie...

Oceń 

Rewelacyjna pozycja dla najmłodszych grup wiekowych. Cenne pomysły na zabawy, wszechstronnie rozwijające małe pociechy. Sprawdzi się w żłobku. Polecam

Oceń 

Piosenki niezbędne dla najmłodszych grup wiekowych. Od żłobka do 3-4latkow. Idealnie się sprawdzają w okresie adaptacyjnym. Krótkie, proste teksty piosenek, propozycje zabaw wykorzystujące różne płaszczyzny aktywności zapewnią Wam świetną zabawę na zajęciach adaptacyjnych. W późniejszym czasie będą fajne do utrzymania stałego rytmu dnia

Oceń 

Jest to znakomita propozycja do pracy w grupach żłobkowych oraz młodszych przedszkolnych. Doskonała i już. Dlaczego? Proszę tylko spojrzeć na nazwiska autorek. I przeczytać tekst napisany małym druczkiem. Piosenki i zabawy z elementami matematyki sensorycznej. Muzyka, śpiew, ruch, matematyka. Czy potrzeba lepszego połączenia?

Napisz swoją opinię