Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
 • -15%

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków

39,00 zł
33,15 zł
Zniżka 15%

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu

Od Wydawcy


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Pakiet zabawek edukacyjnych dla starszych przedszkolaków jest dopełnieniem książki prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej i Jana Amosa Jelinka Starsze przedszkolaki. Jak skutecznie je wychowywać i kształcić w przedszkolu i w domu (książka przeznaczona jest dla dorosłych – rodziców i nauczycieli – zajmujących się dziećmi w przedszkolu i w domu). Pakiet zawiera kolorowe kartonowe pomoce dydaktyczne do opisanych w książce zajęć ze starszymi dziećmi w przedszkolu.

Zawiera ponad 200 kartonowych pomocy edukacyjnych:

 • komplet kartoników Kolorowe domino;
 • komplet kartoników Domino z kropkami;
 • kartoniki z cyframi, symbolami liczb;
 • obrazki do klasyfikacji i obrazki do układania opowiadań;
 • obrazki przedstawiające urządzenia techniczne;
 • obrazki do historyjki obrazkowej;
 • zestawy kartoników w określonym kształcie, kolorze i wielkości;
 • komplety małych kartoników pomagających segregować obiekty według ich cech;
 • pomoce do gry Polowanie na tygrysa;
 • pomoce do zabawy Zaczarowany dom i winda;
 • kartoniki pomagające dostrzec symetrię;
 • geoplan sześcienny;
 • obrazki do układania i rozwiązywania zadań z treścią;
 • kartoniki z oznaczeniem pogody;
 • kartoniki do tworzenia kompozycji.

Pakiet zabawek edukacyjnych został opracowany dla dzieci, aby posługiwały się nim w zabawach, ćwiczeniach i sytuacjach zadaniowych. Do prowadzenia działalności pedagogicznej ze starszymi przedszkolakami wystarczy jedna książka dla dorosłego, ale musi być tyle pakietów zabawek, ile dzieci w grupie.

Pomoce dla wygody zostały nadrukowane na kartonach, a nacięte są tak, że można z łatwością wypchnąć palcami poszczególne obiekty. Kartony znajdują się w teczce wraz z kompletem przezroczystych samozamykających się woreczków. Jeżeli dzieci będą dbać o pomoce, będzie można z nich korzystać nawet przez kilka lat. Można je też zalaminować.

Napisz swoją opinię

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Format (szerokość x wysokość)
30 cm x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Specyficzne kody

Zobacz także