Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Obniżka

Dyplom ukończenia przedszkola (wzór W2)

1,50 zł
0,60 zł
Zniżka 0,90 zł

Dyplom ukończenia przedszkola w szacie graficznej nawiązującej do publikacji z serii o Jasiu Pierwszoklasiście.

Format A4, papier kredowy 220 g/m2


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Dyplom ukończenia przedszkola skorelowany z publikacjami:

  1. Wielka wyprawa Połykacza Liter;
  2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter;
  3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter.

Książeczki z tej serii adresowane są do dzieci, które kończą edukację w przedszkolu i rozpoczynają naukę w klasie pierwszej.

W pierwszej części poznajemy Połykacza Liter i dowiadujemy się, w jaki sposób trafił do naszego świata. W drugiej części Jaś wprowadza Czytelnika w nieznany do tej pory przedszkolakom tajemniczy świat szkoły: opowiada o nowych miejscach, które staną się dla małego ucznia drugim domem, o dorosłych, których rolą jest pomoc i wsparcie dla dziecka oraz o nowych przyjaciołach, dzięki którym szkoła może stać się miejscem wspaniałych przygód. W części trzeciej poruszony zostaje temat bezpieczeństwa: z tej książeczki dzieci dowiedzą się, jak być bezpiecznym w szkole i jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych.

Dla kogo
dyrektor
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
6-latki
Uroczystości, święta
zakończenie roku
Format (szerokość x wysokość)
210 x 297 mm (A4)
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także