Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

  • -15%
Wielka wyprawa Połykacza Liter
search
  • Wielka wyprawa Połykacza Liter
  • Wielka wyprawa Połykacza Liter
  • Wielka wyprawa Połykacza Liter

Wielka wyprawa Połykacza Liter

5.00 (3)
18,00 zł
15,30 zł Zniżka 15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,00 zł

Najniższa cena produktu 15,30 zł z dnia 09.12.2023

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wielka wyprawa Połykacza Liter

Wielka wyprawa Połykacza Liter

    lub Anuluj

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Przygody sympatycznego Połykacza Liter, którego dalsze losy poznajemy na kartach hitowych książeczek Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter oraz Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr. To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III. 

***

Kim jest Połykacz Liter? Skąd się wziął w naszym świecie? Jak trafił do szkoły, w której poznał Jasia Pierwszoklasistę? Czy istnieją inni Połykacze Liter? Jak wygląda ich świat?

Książeczka Wielka wyprawa Połykacza Liter odpowiada na powyższe pytania – jest to opowieść wprowadzająca dzieci w świat Połykacza Liter, którego przygody poznajemy w kolejnych częściach serii.

***

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), kim jest Połykacz Liter i jak zaprzyjaźnił się z Jasiem oraz jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. A aby dowiedzieć się, dlaczego umiejętność liczenia w pamięci jest tak przydatna, sięgnij po najnowszą część przygód Jasia: Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Cyfr

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Ilustracje
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-65915-35-1
Liczba stron
40
Dla kogo
dziecko
Grupa wiekowa
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
pasowanie na ucznia
pożegnanie przedszkola
zakończenie roku
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
20 x 20 cm
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W328

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetny pomysł na zakończenie edukacji przedszkolnej dla małych czytelników

Oceń 

Rewelacyjna pozycja dla starszaków, którzy będą opuszczać przedszkolne mury. Całą serię czterech historii zakupiłam z myślą "o szkolnych rozmowach" ze swoimi przedszkolnymi dziećmi. Fantastyczne reakcje, wrażenia, możliwość zabaw językowych w trakcie czytania. Wspólne czytanie poprzedziła seria zabaw własnoręcznie wykonanymi Połykaczami i literkami (propozycja z przewodnika BP). Dało się odczuć "emocjonalną więź" z bohaterem książki. Polecam zarówno do czytania z sześciolatkami jak również na prezent na zakończenie przedszkola.

Oceń 

Szczerze polecam całą serie o Połykaczu liter i Jasiu pierwszoklasiście. Książki odpowiednie dla zerówkowiczów. Ja kupiłam z myślą o prezencie na zakończenie zerówki. Bardzo przyjemna i ciekawa literatura.

Napisz swoją opinię