Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Arek i Ala przedszkolaków para

18,00 zł

Książeczka pomagająca w adaptacji przedszkolnej 

Wspaniały prezent na Dni Adaptacyjne oraz na zakończenie żłobka!

Cena od 8 zł przy zakupie minimum 10 sztuk.

OD AUTORA

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Arek i Ala przedszkolaków para

Arek i Ala przedszkolaków para

    lub Anuluj

Książeczka Arek i Ala – przedszkolaków para została przygotowana z myślą o dzieciach, które niebawem zaczną uczęszczać do przedszkola. W prosty i przystępny sposób pomaga dziecku przygotować się na to przeżycie i rewolucję w jego dotychczasowym życiu. 

Dzięki unikalnej konstrukcji książeczki stanowi jednak pomoc nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców. Na stronach dla dziecka została bowiem wydzielona specjalna przestrzeń, na której zostały zawarte wskazówki dla rodziców dotyczące tego, w jaki sposób przygotować malucha do pójścia do przedszkola: jak mu pomóc, aby uniknąć trudności adaptacyjnych. 

Książeczka stanowi trzecią z serii publikacją skierowaną do najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów. 

Ta ciepła historia napisana jest przystępnym dla maluchów językiem. Piękne ilustracje i proste, łatwe w odbiorze fragmenty pomogą dzieciom zrozumieć, czym jest przedszkole i co je w nim czeka. Pomaga dzieciom nie bać się nieznanego im jeszcze miejsca i dowiedzieć się, jakie umiejętności, które można wyćwiczyć wcześniej z rodzicami w domu, się w nim przydają. 

Czytelnik otrzymuje narzędzie stworzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie mamę trójki pociech.

Dla kogo
dyrektor
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
dzieci żłobkowe
Pora roku
jesień
lato
na cały rok
wiosna
Uroczystości, święta
zakończenie żłobka
Ilustracje
Justyna Mordas
ISBN
978-83-65915-37-5
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Liczba stron
36
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię