Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Arek i Ala przedszkolaków para

18,00 zł

Książeczka pomagająca w adaptacji przedszkolnej 

Wspaniały prezent na Dni Adaptacyjne oraz na zakończenie żłobka! 

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Arek i Ala przedszkolaków para

Arek i Ala przedszkolaków para

    lub Anuluj

Książeczka Arek i Ala – przedszkolaków para została przygotowana z myślą o dzieciach, które niebawem zaczną uczęszczać do przedszkola. W prosty i przystępny sposób pomaga dziecku przygotować się na to przeżycie i rewolucję w jego dotychczasowym życiu. 

Od Autorki

Dzięki unikalnej konstrukcji książeczki stanowi jednak pomoc nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców. Na stronach dla dziecka została bowiem wydzielona specjalna przestrzeń, na której zostały zawarte wskazówki dla rodziców dotyczące tego, w jaki sposób przygotować malucha do pójścia do przedszkola: jak mu pomóc, aby uniknąć trudności adaptacyjnych. 

Ta ciepła historia napisana jest przystępnym dla maluchów językiem. Piękne ilustracje i proste, łatwe w odbiorze fragmenty pomogą dzieciom zrozumieć, czym jest przedszkole i co je w nim czeka. Pomaga dzieciom nie bać się nieznanego im jeszcze miejsca i dowiedzieć się, jakie umiejętności, które można wyćwiczyć wcześniej z rodzicami w domu, się w nim przydają. 

Czytelnik otrzymuje narzędzie stworzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie mamę trójki pociech.

Dla kogo
dziecko
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
dzieci żłobkowe
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
zakończenie żłobka
Ilustracje
Justyna Mordas
ISBN
978-83-65915-37-5
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Liczba stron
36
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Właśnie jestem po zebraniu z rodzicami przyszłych przedszkolaków, którym wręczyłam książeczkę dla dzieci. Dzięki świetnej pozycji BP adaptacja moich przyszłych maluszków zaczyna się już teraz. Super ważny prezent.

Oceń 

To już druga pozycja jaką czytam z moim niespełna trzylatkiem. Po Smokach-Obibokach przyszedł czas na adaptację. Książka cieszy się dużym zainteresowaniem, zawiera wszystkie najważniejsze sprawy, z którymi dziecka spotka się przekraczając przedszkole.

Oceń 

Zamówiłam "na próbę" żeby sprawdzić i zobaczyć czy "nada się" na prezent dla maluszków i rodziców-od września zaczynam grupę 3 latków. Jak każdą pozycję BP -można brać w ciemno! Zamawiam właśnie komplet dla grupy.

Napisz swoją opinię