Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Obniżka

Smoki-obiboki

15,00 zł
11,00 zł
Zniżka 4,00 zł

Książeczka pomagająca pożegnać się ze smoczkiem i z butelką.

Nieodzowna pomoc dla rodziców i wychowawców, którzy pragną wesprzeć swoich podopiecznych w trudnym momencie odzwyczajania się od smoczka i od butelki.

Od Autora


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Książeczka Smoki-obiboki stanowi drugą z serii publikacją skierowaną do najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów. 

Smoczek Butelkowy, jego siostra bliźniaczka  Butelka i brat: Smoczek Uspokajaczek wspierają Arka – bohatera książki – w wielu trudnych dla niego sytuacjach, dbają i troszczą się o niego. Nadchodzi jednak czas, w którym muszą poświęcić długotrwałą przyjaźń dla dobra chłopca. Co się stanie ze Smoczkami i ich siostrą, Butelką? Czy porzucą swojego druha, czy może pozostaną z nim na zawsze, ryzykując jego zdrowiem? Czy przyjaźń przetrwa, a troska o dobro chłopca zostanie nagrodzona?

Ta ciepła historia napisana jest przystępnym dla maluchów językiem. Piękne ilustracje i proste, łatwe w odbiorze fragmenty pomogą dzieciom zrozumieć, dlaczego zbyt długie korzystanie ze smoczków i butelek nie sprzyja zdrowiu oraz prawidłowemu rozwojowi aparatu artykulacyjnego. Dodatkowe zadania, napisane czerwoną czcionką, utrwalają poznawane treści i zagadnienia.

Książeczka ta odwołuje się do pozytywnych uczuć Maluchów, które żywią one do swoich niemowlęcych akcesoriów. Pokazuje, że ich sympatia i przywiązanie są ważne, ale czasami należy pogodzić się ze zmianą, aby móc dorosnąć. Bo w końcu który maluch nie chce być duży i mądry?

Czytelnik otrzymuje narzędzie stworzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie mamę trójki pociech.

Dla kogo
dyrektor
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
dzieci żłobkowe
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
zakończenie żłobka
Ilustracje
Justyna Mordas
ISBN
978-83-65915-28-3
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Liczba stron
48
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także