• -19,00 zł
Miesięcznik + zestaw pomocy dydaktycznych nr 9.252/2022 - materiały na październik

5.00 (5)
49,00 zł Zniżka 19,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 68,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 19.03.2024

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na październik wokół tematu wiodącego: KOLORY JESIENI MAJĄ WIELE ODCIENI oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: O INNOŚCI I TOLERANCJI – to wszystko w najnowszym numerze w ramach przedszkolnych inspiracji.

W prenumeracie taniej ZAMAWIAM

SPIS TREŚCI

Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na październik wokół tematu wiodącego: KOLORY JESIENI MAJĄ WIELE ODCIENI oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: O INNOŚCI I TOLERANCJI – to wszystko w najnowszym numerze w ramach przedszkolnych inspiracji.

Ponadto artykuł „Dziecko w sytuacji kryzysowej. Jak wesprzeć przedszkolaka z doświadczeniem traumy wojennej?”, kącik dla żłobków i maluchów „Jesienne nastroje”, „Dzień Muzyki w przedszkolu”, scenariusz zajęć na Dzień Kundelka „To moja kostka!”, kącik logopedyczny „Co nam niesie Pani Jesień?”, projekt edukacyjny „Dookoła Polski” oraz zabawy i aktywności dla przedszkolaków w języku angielskim.

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

• 84 strony ze scenariuszami zajęć i artykułami;
  • ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 60 foliowanych stronach A4;
  • Płytę CD „Październikowe melodie” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
  • 4 plakatów formacie A2;
  • 1 plakat w formacie A1;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.
    Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od zakupu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: WWW.BLIZEJPRZEDSZKOLA.PL/KODY

dyrektor
nauczyciel
Pora roku
jesień
Indeks
W895

Opinie o produkcie

Szanowni Państwo
Ten miesięcznik jest najlepszą rzeczą na świecie, która inspiruje mnie oraz pomaga mi w mojej przygodzie nauczyciela.

Oceń

Materiały we wspaniałej kolorystyce to bardzo dobry zestaw do pracy na temat jesieni. Pomoce przygotowane do wielokrotnego użytku. Polecam

Oceń

Baza wiedzy, materiałów i pomysłów na zajęcia z przedszkolakami.

Oceń

Polecam wszystkim czasopismo "Bliżej Przedszkola". Zawiera ciekawe artykuły i wiele pomocy w postaci ciekawych obrazków.

Oceń

Polecam czasopismo Bliżej Przedszkola. Dzięki niemu mogę znaleźć ciekawe propozycje do prowadzenia moich zajęć w grupie przedszkolnej. Wyczekuję już kolejnego numeru. :)

• 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię