więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Akcja Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki

Projekt czytelniczy dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców. Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki – schronienie dla zapomnianych książek z domowej biblioteki! Jeśli w Twoim domu znajdują się książki zapomniane i niechciane… lub takie, którymi chcesz się podzielić z innymi osobami… zachęcamy do przyłączenia się do akcji Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki

Zachęcamy wszystkich dyrektorów, nauczycieli i rodziców, aby na adres redakcji przesyłali książki: przeczytane, niepotrzebne oraz takie, którymi z jakichś względów chcą się podzielić z innymi osobami, np. wpłynęły pozytywnie na rozwój osobisty, zawodowy, zmieniły postrzeganie świata… W książce można pozostawić kartkę z opisem motywu jej podarowania. Zebrany księgozbiór przekażemy innym osobom ze środowiska wychowania przedszkolnego podczas konferencji, szkoleń przez nas organizowanych czy udostępnimy w samej siedzibie BLIŻEJ PRZEDSZKOLA podczas dni otwartych. W ramach akcji zapraszamy do przeprowadzenia zbiórki książek w przedszkolu i przesłania do nas zebranego księgozbioru.

W celu przeprowadzenia zbiórki udostępniamy PLAKAT
Plakat w formacie A3 (297 x 420 mm) – plik przeznaczony do wydruku w drukarniach cyfrowych Pobierz

Przekazując książkę:
  • przyczynisz się do promocji czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych,
  • możesz wspomóc placówki lub osoby potrzebujące...
Przyłącz się do akcji Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki, a my w zamian nagrodzimy Cię CERTYFIKATEM!

Jak wziąć udział w akcji?

Przygotuj przesyłkę

Aby otrzymać certyfikat potwierdzający udział w akcji Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki, należy: przesłać na adres redakcji BLIŻEJ PRZEDSZKOLA książki, którymi chce się podzielić z innymi osobami;

Dołącz do przesyłki

Dołączyć do przesyłki załączony dokument PDF – pobierz ZAŁĄCZNIK (wydrukuj, uzupełnij i dołącz do przesyłki)

Nadaj przesyłkę

Książki należy przesyłać na adres:
    Redakcja BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
    Anna Kołodziej
    ul. Kwiatowa 3
    Z dopiskiem: Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki

Przekazujemy

Zebrane księgozbiory przekazujemy osobom ze środowiska wychowania przedszkolnego podczas konferencji i szkoleń przez nas organizowanych.
Certyfikat przesyłamy mailowo do samodzielnego uzupełnienia i wydrukowania.