Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Przygotuj się na KWIECIEŃ z książką miesiąca

Przygotuj się na KWIECIEŃ z książką miesiąca

3 tygodnie temu Sklep
Przygotuj się na KWIECIEŃ z książką miesiąca

Kompleksowe cykle zajęciowe 

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Wiosna

Gdy wszystkie zmysły współpracują w odpowiedni sposób, mózg nie ma problemu z nauką i adaptacją. Dlatego tak ważne jest, żeby karmić go różnorodnymi bodźcami już od narodzin. Zabawy sensoryczne… to zbiór propozycji aktywności, ćwiczeń i zajęć wspierających integrację sensoryczną. W książce znajdziemy ponad 160 propozycji zabaw, 7 scenariuszy zajęć inspirowanych wiosną, a także DODATEK – pomysły na wielkanocne aktywności oraz wirtualny album z dostępem do piosenek, podkładów muzycznych, utworów instrumentalnych, dźwięków i pomocy dydaktycznych pojawiających się w publikacji. Zabawy sensoryczne… przeznaczone są dla nauczycieli, terapeutów, rodziców, opiekunów i wszystkich tych, którzy pracują z dziećmi. Znajdziemy tu aktywności dla dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Chcę kupić z 20% rabatem 

 

Sposoby na nudę. Wiosna

Zabawy i piosenki, które odmienią zwykły dzień. Zbiór propozycji do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Są one owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci. Załączone aktywności nawiązują tematycznie do okresu wiosennego i czynności związanych z tą porą roku, zatem na pewno sprawdzą się podczas wiosennych dni w przedszkolu – zarówno słonecznych, jak i tych przeplatanych typową dla tego czasu kapryśną pogodą. W skład publikacji wchodzą książka, w której znajduje się ponad 100 propozycji zabaw: ruchowych (w tym zabaw do piosenek), paluszkowych, zabaw w kole, masażyków, zabaw słuchowych, wierszyków do rysowania i innych, oraz płyta CD z 12 piosenkami o tematyce wiosennej.

Chcę kupić z 25% rabatem

 

Wiosna? Wiosna!

W marcu jak w garncu... Kwiecień-plecień... Audiobooki to doskonały sposób na urozmaicenie wiosennego dnia w przedszkolu, gdy pogoda za oknem nie do końca dopisuje! Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. Poznaj 14 udźwiękowionych opowiadań tematycznie związanych z czasem wiosny! Utwory pochodzą z książki Vademecum przedszkolnych zabaw. Wiosna, ale nowością są tu konspekty dla nauczycieli – służące do przygotowania zajęć, które można przeprowadzić z dziećmi na podstawie słuchowisk. W publikacji znajdziesz opowiadania między innymi na temat pierwszych oznak wiosny i wiosennej pogody, zjawiska tęczy, owadów zamieszkujących łąkę, ekologii, zwyczajów wielkanocnych czy zwyczaju topienia marzanny.

Chcę kupić z 25% rabatem

 

Kobieta, nauczycielka przedszkola. Pomiędzy tobą a mną

Kontynuacja bestsellerowej powieści Nauczycielka przedszkola. Pomiędzy pasją a zagubieniem. To nie jest historia o czarach, władzy albo o przeszłości, ale o życiu, w którym wielka pasja poddana zostaje niełatwym próbom. Niech ta książka zbuduje w Tobie pewność, że jesteś kimś niezwykłym, skoro pracujesz z dziećmi i masz odwagę, aby mówić o sobie: „Jestem nauczycielką przedszkola”. Jesteś w najlepszym momencie swojego życia, aby działać w imię dobra. Przeczytaj o pragnieniach, lękach i marzeniach, i o tym wszystkim, o czym się nie mówi, sądząc, że nikogo to nie obchodzi. Ale to, kim jesteś i co czujesz, jest przecież bardzo ważne. Potraktuj tę książkę jak wytchnienie, które dasz sobie.

Chcę kupić z 70% rabatem

 

A kura stroszy pióra (płyta)

Zachwycające, oryginalne i mądre piosenki stworzone i wykonane w całości przez artystów krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Płyta zawiera takie hity, jak Ośmiornica czy Przejażdżka dorożką! Twórcą melodii do większości utworów jest Tomasz Kmiecik, pianista i kompozytor Piwnicy pod Baranami. Partie wokalne wykonali niezwykli artyści Piwniczni: Kamila Klimczak, Agata Ślazyk i Tadeusz Kwinta, którzy stworzyli wspaniałe kreacje aktorsko-wokalne. Oprócz stylów muzycznych, takich jak polka czy walczyk, na płycie znalazły się tango, boogie, blues, a nawet szanty. Utwory służą rozwijaniu wszelkiego rodzaju umiejętności (nie tylko muzycznych), a także pomagają rozwiązywać problemy natury psychologicznej. To niezwykła pozycja, której do tej pory brakowało w Twoich przedszkolnych zasobach!

Chcę kupić z 50% rabatem


A kura stroszy pióra (książka)

Książka – ściśle skorelowana z płytą o tym samym tytule – zawierająca oryginalną, autorską wizję edukacji muzycznej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Korzystając z zaproponowanych w niej aktywności, można między innymi wcielić się w Słonia w składzie porcelany, zatańczyć boogie z Ośmiornicą lub poznać sposób na to, Jak się pozbyć złości. Publikacja podpowiada, jak w ciekawy sposób wszechstronnie rozwijać u dzieci zainteresowanie muzyką, wychodząc od punktu, jakim jest wysłuchanie interesującej i niebanalnej piosenki. Później następują sytuacje zabawowe – pośród propozycji zaprezentowanych w książce znajdują się tańce i pląsy (wraz z opisaną choreografią), zabawy plastyczne, matematyczne, ruchowe, pantomimiczne, kołowe, masażyki, zabawy dydaktyczne oraz zabawy z rymowankami.

Chcę kupić z 50% rabatem

 

 

PRZYGOTUJ SIĘ NA KWIECIEŃ Z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA!

ZOBACZ PUBLIKACJE


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!