Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Przygotuj się na CZERWIEC z książką miesiąca

Przygotuj się na CZERWIEC z książką miesiąca

3 tygodnie temu Sklep
Przygotuj się na CZERWIEC z książką miesiąca

Kompleksowe cykle zajęciowe 

 

Diagnoza i wspomaganie rozwoju psychoruchowego dziecka w wieku przedszkolnym

W Twój zawód, oprócz zadań związanych z kształceniem i wychowaniem dzieci, wpisana jest potrzeba udzielania podopiecznym pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Podstawą do tych działań jest rozpoznanie możliwości psychofizycznych i potrzeb rozwojowych oraz sytuacji społecznej każdego dziecka. Książka Diagnoza i wspomaganie… powstała, by być dla Ciebie wsparciem w realizacji tych zadań. Zawiera niezbędne wytyczne związane z przepisami oświatowymi, usystematyzowaną wiedzę merytoryczną oraz praktyczne wskazówki i gotowe projekty. W aneksie oraz na płycie CD dołączonej do książki zamieściliśmy gotowe arkusze diagnostyczne z podziałem na sfery dla poszczególnych etapów wiekowych.

Chcę kupić z 25% rabatem 

 

Usypianki-wyciszanki. Relaksacyjna opowieść muzyczna na czas leżakowania

Jako nauczyciele i opiekunowie doskonale wiecie, że czas leżakowania nie jest dla dzieci czasem łatwym – szczególnie gdy przedszkole czy żłobek to dla nich nowe miejsce. Chociaż dzieciom oczka kleją się ze zmęczenia, to bronią się przed nadchodzącym snem, jak mogą. A przecież nie muszą tak po prostu położyć się na leżaczkach i zasnąć. Wystarczy, że na nich usiądą i posłuchają łagodnej, bajkowej opowieści… Jesteśmy pewni, że po chwili zrelaksują się i przyłożą główki do poduszek, a ich powieki staną się ciężkie… Usypianki-wyciszanki to prawie godzinna opowieść muzyczna, w której jedna historia przechodzi swobodnie w drugą: kołysanki i wyciszające opowiadania autorstwa Ewy Stadtmüller przeplatają się z muzyką relaksacyjną skomponowaną przez Miłosza Konarskiego.

Chcę kupić z 20% rabatem

 

Dziecięca matematyka – dwadzieścia lat później. Książka dla rodziców i nauczycieli starszych przedszkolaków

Klasyczna już pozycja dla wszystkich nauczycieli i rodziców starszych przedszkolaków. Książka ta opisuje metodę, która zrewolucjonizowała edukację matematyczną w Polsce. Chcesz wiedzieć, co trzeba kształtować w dziecięcym umyśle, aby dzieci były mądrzejsze, więcej wiedziały i umiały z matematyki? Jak należy postępować, by odnosiły sukcesy w szkole i rozwijały swoje uzdolnienia matematyczne? Prowadzenie edukacji matematycznej w domu i w przedszkolu według zaleceń zawartych w tej książce zapewni dzieciom lepsze efekty w szkole – nie tylko w edukacji matematycznej. 

Chcę kupić z 20% rabatem

 

Piosenki kota Leona

Publikacja przygotowana z myślą o maluszkach – uczęszczających do żłobków, klubów dziecięcych, przebywających z rodzicami w domu oraz o najmłodszych przedszkolakach. Doświadczenie autorki w pracy z dziećmi oraz jej wykształcenie muzyczne pozwoliły stworzyć piosenki wspierające maluchy nie tylko w rozwoju muzycznym, ale i ruchowym, intelektualnym i emocjonalnym. Przewodnikiem dzieci po świecie (nie tylko dźwięków) jest kot Leon, który prowadzi maluszki po muzycznych krainach. Wędrówka z kotem Leonem i poznawanie jego przygód pozwalają na zanurzenie się w tematykę bliską dzieciom i niosą wartości edukacyjne. W skład publikacji wchodzą książeczka z propozycjami aktywności do piosenek, 2 płyty CD oraz pomoce dydaktyczne do pobrania i samodzielnego wydruku.

Chcę kupić z 20% rabatem

 

Drewnianki

To zbiór zabaw z wykorzystaniem drewnianych przedmiotów codziennego użytku. Obręcze do karniszy, kołki montażowe, klocki czy spinacze do bielizny dają mnóstwo możliwości zabaw! To tani i łatwy w pozyskaniu materiał do pracy z dziećmi w przedszkolu, szkole, a także w domu – czyli wszędzie tam, gdzie można i gdzie chce się aktywnie i twórczo spędzać czas z dzieckiem. Publikacja zawiera 100 pomysłów na zabawy z drewnianymi rekwizytami. Zabawy zostały podzielone na 10 kategorii – ze względu na wykorzystywane przedmioty. W każdej kategorii znajduje się 10 gotowych propozycji zabaw wraz z fotografiami. Integralną część publikacji stanowi zestaw gotowych kart i szablonów (do użycia podczas przeprowadzania wybranych zabaw), który został zamieszczony na perforowanych stronach na końcu książki.

Chcę kupić z 20% rabatem


Jak Zuzia Wiktorkowi o zwierzętach leśnych opowiadała

Audiobook CD z konspektami zajęć. To zbiór 10 opowiadań, dzięki którym przedszkolaki dowiedzą się więcej o zwierzętach zamieszkujących polskie lasy. Głównymi bohaterami opowiadań jest rodzeństwo: Zuzia i jej młodszy brat Wiktorek. W trakcie słuchania albumu dzieci wraz z Wiktorkiem poznają zwyczaje sarny, wiewiórki, zająca, dzika, lisa, kuny, rysia, niedźwiedzia, jeża oraz żbika. Dowiadują się, na podstawie jakich cech można rozpoznać te zwierzęta, co lubią jeść, gdzie zwykle można je spotkać, a także jaki tryb życia wiodą. Publikacja składa się z płyty CD z audiobookami opowiadań, książki z tekstami opowiadań i konspektami zajęć ułatwiającymi przeprowadzenie zajęć o określonej tematyce w oparciu o dane słuchowisko, albumu ze zdjęciami zwierząt występujących w opowiadaniach oraz dostępu do wersji streamingowej audiobooka.

Chcę kupić z 35% rabatem

 

 

PRZYGOTUJ SIĘ NA CZERWIEC Z BLIŻEJ PRZEDSZKOLA!

ZOBACZ PUBLIKACJE


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!