Paulina Wilkin dodał(a) wpis rok temu
Pszczółki pomagają zwierzakom
Celem wychowania przedszkolnego jest umożliwianie dzieciom odkrywania własnych możliwości, sensu działania oraz gromadzenia doświadczeń na drodze prowadzącej do prawdy, dobra i piękna.
Paulina Wilkin dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Sprintem do maratonu w Przedszkolu nr 31 w Elblągu
Przedszkolaki z Przedszkola nr 31 w Elblągu wzięły udział w przedszkolnym biegu "Sprintem do maratonu". Wyzwanie podjęły cztery grupy - Motylki, Biedronki, Żuczki i Ważki.
Paulina Wilkin dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Przedszkolaki z Przedszkola 31 pomagają zwierzakom!
"Motylki" pomagają zwierzętom
MOTYLKI W KRAINIE DOBRYCH UCZYNKÓW
"Motylki" z Przedszkola 31 w Elblągu W KRAINIE DOBRYCH UCZYNKÓW Celem wychowania przedszkolnego jest umożliwianie dzieciom odkrywania własnych możliwości, sensu
MOTYLKI W KRAINIE MAGII ŚWIĄT
"Motylki" z Przedszkola 31 W KRAINIE MAGII ŚWIĄT Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości, radości oraz nadziei. To wyjątkowy czas dla całej rodziny. Jednak te dni
"MOTYLKI" W KRAJU ORŁA BIAŁEGO
"Motylki" z Przedszkola 31 w Elblągu W KRAJU ORŁA BIAŁEGO Wychowanie patriotów jest procesem długotrwałym i zaczyna się już od najmłodszych lat, gdyż żywa wyobraźnia
MOTYLKI W KRAINIE TOLERANCJI
"Motylki" z Przedszkola nr 31 w Elblągu w Krainie Tolerancji Z związku z minionym Międzynarodowym Dniem Tolerancji i Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka nasze „Motylki”
MOTYLKI W KRAINIE ZABAW Z RODZICAMI
Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zabawy z rodzicami, dlatego w naszym przedszkolu organizowane są różnorodne rodzinne spotkania. Ostatnią okazją do zaproszenia rodziców
Paulina Wilkin dodał(a) film ponad 8 lat temu
O bezpieczeństwo dbamy - wakacyjnych zasad przestrzegamy Przedszkole 31 Elbląg
Przedszkolaki z Przedszkola 31 w Elblągu o bezpieczeństwo dbają – wakacyjnych zasad przestrzegają!
Paulina Wilkin dodał(a) album ponad 9 lat temu
Przedszkolaki z „Bajki” pomagają zwierzętom
Przedszkole "Bajka" w Elblągu włączyło się do ogólnopolskiej kampanii „Bliżej Pieska”. W związku z tym w poszczególnych grupach wiekowych zostały

Paulina Wilkin