Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 5706.12 kb
Id: 7903

Pendolino - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z publikacji „Kapelusz pełen nut”. Publikacja „Kapelusz pełen nut” składa się z  płyty zawierającej  20 piosenek oraz książki z opisami zabaw do tych utworów. Kompozycje zostały stworzone z myślą o dzieciach n... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

festiwalpiosenkibp

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z publikacji „Kapelusz pełen nut”.

Publikacja „Kapelusz pełen nut” składa się z  płyty zawierającej  20 piosenek oraz książki z opisami zabaw do tych utworów. Kompozycje zostały stworzone z myślą o dzieciach najmłodszych, a więc przeznaczone są dla dwu- i trzylatków czyli dla młodszych przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do starszych grup żłobkowych. Teksty piosenek nawiązują do doświadczeń dzieci i są zgodne z ich zainteresowaniami. Utwory zostały wzbogacone zabawami muzycznymi, ruchowymi, manualnymi lub plastycznymi, dzięki czemu każdy temat wynikający z treści piosenki może być realizowany na wiele sposobów, a zajęcia dadzą wiele radości zarówno dzieciom jak i prowadzącemu je nauczycielowi.

W książce zostały zamieszczone piosenki autorskie Marii Zaofii Tomaszewskiej o zróżnicowanej tematyce, które można proponować dzieciom w ciągu całego roku, utwory okolicznościowe towarzyszące świętom czy uroczystościom rodzinnym, piosenki związane są z porami roku, a także muzyczne opowieści o zwierzątkach domowych. W publikacji nie mogło także zabraknąć utworów przeznaczonych do maszerowania, tańczenia z lalami i misiami oraz rozwijających u dziecka świadomość własnego ciała.

 

Dowiedz się więcej