Polecamy Na dobry początek bliżejprzedszkolnej (miesięcznikowej) znajomości… ODBIERZ PREZENT

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zostań prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i ODBIERZ PREZENT – KOD ze stałym dostępem w serwisie streamingowym „Moja Płytoteka” do albumu „Rozśpiewane pory roku” (piosenki na różne okazje).

Posłuchaj fragmentów wszystkich utworów z albumu „Rozśpiewane pory roku”: tutaj

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2021 r.
Promocja zostaje przedłużona do 14 lutego 2021 r.
Regulamin promocji

Będąc prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, zyskujesz wiele korzyści!

• BEZPŁATNY I NIELIMITOWANY dostęp do bazy lekcji, filmów edukacyjnych, bajek w formie audio, animacji i prezentacji dostępnych na PLATFORMIE EDUKACYJNEJ Zobacz

• NIŻSZĄ CENĘ NA SZKOLENIA:

„Dokumentacja w przedszkolu – czyli co trzeba, jak można, kiedy należy, czy muszę?” Agnieszki Czeglik
Zapłacisz 79 zł zamiast 149 zł.
„Wczesna stymulacja do nauki czytania” Jolanty Siudy-Lendzion
Zapłacisz 119 zł zamiast 199 zł. Zobacz

• RABAT 50% NA ABONAMENT (na okres 3, 6 lub 12 miesięcy) w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” Zobacz

Rozpocznij przygodę z prenumeratą BLIŻEJ PRZEDSZKOLA