NUTKI LUDKI – muzyczne inspiracje na różne okazje

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych
„NUTKI LUDKI – muzyczne inspiracje na różne okazje” Najlepsze zajęcia umuzykalniające. Wszystkie tańce i zabawy dopasowane są do wieku i możliwości przedszkolaków. Jest to kilkanaście uniwersalnych propozycji muzycznych, które można wykorzystać podczas zajęć adaptacyjnych, integracyjnych; „na dzień dobry” i „na do widzenia”; uroczystości przedszkolnych (Dnia Mamy, powitania pór roku, Walentynek, Dnia Babci i Dziadka, z okazji 11 listopada); spotkań z rodzicami; dziadkami lub na zakończenie roku. Można też te same utwory interpretować na różne sposoby – w zależności od wieku i możliwości przedszkolaków.

Cel szkolenia

• uświadomienie roli nauczyciela w dopasowaniu form aktywności muzycznej do wieku i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym;
  • poznanie praktycznych sposobów na zaciekawienie dzieci muzyką oraz najkorzystniejszych, sprawdzonych metod pracy z dziećmi;
  • nabycie umiejętności prowadzenia zajęć muzycznych (umuzykalniających) z wykorzystaniem ćwiczeń rytmicznych, instrumentów perkusyjnych i tańców.

Przebieg szkolenia

•  wskazówki metodyczne;
  •  kilkanaście uniwersalnych propozycji zabaw i tańców muzycznych na różne okazje;
  •  inspiracje dotyczące atrakcyjnych rekwizytów do występów i instrukcje, jak je wykonać;
  •  różne warianty zabaw z użyciem ciekawych rekwizytów.

Warsztaty składają się z dwóch części:

Propozycje zabaw i tańców część I:

Zabawy muzyczne

1. Deska muzyczna
  2. Karty muzyczne
  3. Idę tu, idę tam
  4. Zabawa z pokrywkami

Ruch przy muzyce – Tańce:

1. Walczyk na powitanie
  2. Taniec parasoli
  3. Taniec motyli
  4. Taniec z rurkami
  5. Taniec na krzesełkach
  6. Taniec z obręczami

Propozycje zabaw i tańców część II:

Zabawy muzyczne:

1. Domino muzyczne
  2. Latające talerze
  3. W kuchni
  4. Opowieść deszczowa

Ruch przy muzyce – Tańce:

1. Taniec z talerzykami
  2. Taniec z kredkami
  3. Taniec w kole
  4. Taniec świateł
  5. Menuet kwiatów

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

1. Wykup dostęp do szkolenia online.
  2. Otrzymasz kod dostępu, który należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”. Nagranie można odtwarzać bez limitu.
  3. Pobierz materiały szkoleniowe, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  4. Wypełnij test on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa, uzyskując wymaganą liczbę punktów.
  5. Otrzymaj zaświadczenie uczestnictwa w akredytowanym szkoleniu.
  6. Wraz z zaświadczeniem otrzymasz kod dostępu do albumu na płytotece.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego w chwili opłacenia szkolenia.

W osobnej wiadomości zostanie przesłany KOD DOSTĘPU do szkolenia.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.

W chwili uzyskania pozytywnego wyniku testu możesz od razu pobrać zaświadczenie, które będzie także dostępne w panelu klienta Bliżej Przedszkola.

Wraz z zaświadczeniem otrzymasz kod dostępu do albumu na płytotece.

Po otrzymaniu kodu dostępu do szkolenia, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3