Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • Pobieraj artykuły i scenariusze zajęć publikowane na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA oraz opracowane do nich pomoce dydaktyczne.

  • Dziel się pomysłami i doświadczeniem, inspiruj innych Użytkowników – dział Społeczność to miejsce tylko Waszej aktywności, spotkań, nawiązywania przyjaźni, czyli Wasze albumy, filmy z przedszkoli, wydarzenia, konkursy, dyskusje...

  • Bądź na bieżąco z ważnymi wiadomościami, konferencjami, szkoleniami, publikacjami, promocjami – dzięki newsletterom, które wysyłamy na Twój adres mailowy.
Rejestracja
Potwierdzam wszystkie poniższe zgody
Potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem strony blizejprzedszkola.pl i akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji na stronie internetowej blizejprzedszkola.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji wskazanego celu. Administratorem Danych Osobowych jest CEBP 24.12 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-437 Kraków, ul. Kwiatowa 3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEBP 24.12 sp. z o.o. w Krakowie, 30-437 Kraków, ul. Kwiatowa 3 w celu przesyłania informacji handlowych dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych drogą elektroniczną i przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych – zaznacz, by otrzymywać informacje o produktach i promocjach BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.