Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Scenariusze i artykuły

Czym są scenariusze i artykuły?
To niezbędne w pracy każdego nauczyciela teksty publikowane na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

zamów prenumeratę pomoc
Scenariusze i artykuły Pomoce dydaktyczne Zestawy

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Anna Adamus

Z wykształcenia menadżer kultury, z zamiłowania pedagog. Od wielu lat związana z Operą Krakowską, pomysłodawczyni i organizatorka wielu projektów edukacyjnych i społecznych, w tym autorka scenariuszy i prowadząca spotkania edukacyjne dla dzieci Poranki , które dwukrotnie zostały nagrodzone przez portal Czas Dzieci jako najlepsza inicjatywa rozwojowa w Krakowie. Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama, która wraz z niespełna 2-letnią córeczką od niedawna prowadzi fanpage Cudawianki, gdzie wyładowuje swoje nieskończone pokłady kreatywności i pozytywnej energii.

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka