Miesięcznik
BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

nr 7-8.250-251/2022 -
materiały na cały rok

Bajki i opowiadania („Biuro słów znalezionych”, „Różne zwyczaje zwierzaków domowych”, „Dwanaście miesięcy” i wiele innych), a także propozycje zabaw i aktywności („Kolory wokół nas”, „W krainie smoków”, „Zwierzęta z wyobraźni”, „Matematyczne pociągi”, „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, „Skrzaty z Leśnej Chaty”), kąciki plastyczne („Zwierzęta z sawanny”, „Podwodny świat”, „Maska muchy”), kącik logopedyczny „ZOOlogopedia” – to wszystko czeka w wydaniu łączonym miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Ponadto teatrzyk „Smok wawelski”, zagadki o zwierzętach, gra na cztery łapy, wierszyki z pokazywaniem i do zabaw kołowych na cztery pory roku, lapbook, czyli interaktywna pomoc dydaktyczna, plakaty dekoracyjne i plansze edukacyjne – bogata baza materiałów do wykorzystania przez cały rok!

Polecamy w numerze

Różnorodne inspiracje na kreatywne zabawy z przedszkolakami – wzbogacone o pomoce dydaktyczne, które zostały dołączone w wersji PLUS.

W świecie zwierząt

Gry, ciekawostki i pomysły na zajęcia. Różnorodne propozycje zabaw i aktywności o zwierzętach z całego świata, pełne ciekawostek i zaskakujących informacji.

Teatrzyki, wiersze, zagadki, opowiadania i bajki

Utwory na różne okazje, poruszające zagadnienia bliskie dzieciom. Bajki i opowiadania z morałem, inspirujące do rozmów o rzeczach ważnych.

Inspiracje plastyczne, muzyczne i logopedyczne

Sprawdzone pomysły na prace plastyczne – płaskie i przestrzenne wraz ze zdjęciami. Propozycje ćwiczeń w formie zabaw stymulujących rozwój mowy oraz doskonalących umiejętności językowe i czytelnicze. Zabawy inspirowane piosenkami oraz zupełna NOWOŚĆ – mini śpiewnik z chwytami na ukulele

Inne propozycje zabaw

Aktywności do wykorzystania w ciągu roku, dzięki którym przeprowadzisz atrakcyjne i angażujące zajęcia dla swoich przedszkolaków.

Przedszkolne muzykowanie

Piosenki skorelowane z treścią miesięcznika nr 7-8.2022. Przygotujesz atrakcyjne zajęcia, podczas których będziesz z przedszkolakami bawić się na całego, tańczyć do utraty tchu i śpiewać w niebogłosy.

Szkolenie online

Twórcze, inspirujące i kolorowe z dużą dawką metodyki…

„Wkręć się w kropki, czyli zabawy plastyczne na okrągło”.

Wyjątkowa cena dla prenumeratorów BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Za szkolenie zapłacisz tylko 29 zł zamiast 169 zł. Aby uzyskać niższą cenę na szkolenie, należy posiadać opłacone wydanie 7-8.2022 – z materiałami uniwersalnymi na różne okazje.

Zestaw pomocy dydaktycznych

Zobacz pomoce dydaktyczne, jakie w formie wydrukowanych i zafoliowanych kart A4 dołączyliśmy do tego numeru

Zobacz wszystkie zestawy pomocy dydaktycznych Zobacz wszystkie pliki do pobrania

Plakaty tematyczne

Zobacz, jakie plakaty dołączyliśmy do tego numeru

Zobacz wszystkie plakaty tematyczne

Prenumerata

Już teraz możesz zamówić ten numer w prenumeracie
Zamawiając ten numer, otrzymasz:

W prenumeracie STANDARD

132 strony miesięcznika
10 plakatów
30 pobrań
płytę CD z piosenkami skorelowanymi
z treścią wydania

Zamów
W prenumeracie PLUS

oprócz materiałów gwarantowanych w prenumeracie standard:
100 zafoliowanych pomocy dydaktycznych
30 pobrań

Zamów

Dla prenumeratorów
Numer ten zostanie wysłany do wszystkich prenumeratorów
na nowy rok przedszkolny – z początkiem września

Pojedyncze egzemplarze do zakupienia w naszym sklepie
Liczba egzemplarzy ograniczona. Aby zagwarantować sobie
to wydanie, zachęcamy do zamówienia w prenumeracie.

Masz pytania?

Dostawa i płatność – informacje dla prenumeratorów
prenumerata@blizejprzedszkola.pl
12 631 04 10 wew. 102