• Korzystasz z Mojej płytoteki lub Platformy edukacyjnej?
  • A może z obydwu serwisów?
  • Wszem i wobec ogłaszasz, jakim ułatwieniem jest wyszukiwarka w naszym serwisie streamingowym?
  • Nieustannie wysyłasz koleżankom i kolegom linki do bliżejprzedszkolnej bazy filmów?
  • Nie wyobrażasz sobie nauczycielskiego życia bez aplikacji „Moja płytoteka”?
  • Zumba dla przedszkolaków to stały punkt Waszego przedszkolnego dnia?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś „TAK”, to mamy dla Ciebie kilka dobrych wiadomości :)
  • Po pierwsze: Dziękujemy!
    Jest nam ogromnie miło, że wybierasz nasze serwisy i doceniasz to, że chcemy być jak najbliżej potrzeb nauczyciela.
  • Po drugie: Mamy dla Ciebie propozycję!
    Polecając swoim znajomym/rodzicom Twoich podopiecznych korzystanie z Mojej płytoteki/Platformy edukacyjnej podaj swój adres mailowy, a dzięki temu zyskasz za każdą zaproszoną osobę dodatkowy miesiąc do Twojego aktualnego abonamentu. Im więcej zaprosisz znajomych, tym lepiej dla Ciebie… i dla nich, bo przecież Moja płytoteka i Platforma edukacyjna to serwisy, które ułatwiają i usprawniają pracę nauczyciela.
  • Po trzecie: Jak skorzystać z programu?
    • Aby skorzystać z programu musisz być aktywnym abonentem Mojej płytoteki lub Platformy edukacyjnej.
    • Osoba, której polecasz wykupienie dostępu podczas składania zamówienia wpisuje Twój adres mailowy w polu „Wpisz osobę polecającą”.
    • Osoba zaproszona przez Ciebie zyskuje fantastyczne i pomocne narzędzie do pracy, Ty dodatkowy miesiąc, więc wspólnie cieszycie się pełnym dostępem do Mojej płytoteki/Platformy
  • Po czwarte: Jak to działa w praktyce?
    Przykładowo, gdy polecisz wykupienie dostępu do któregoś z naszych serwisów 5 osobom, otrzymasz dodatkowe 5 miesięcy na korzystanie z usług Mojej płytoteki/Platformy edukacyjnej (w zależności od tego, do którego serwisu osoby z polecania wykupiły abonament). Każdy dodatkowy miesiąc zostaje Ci przyznany automatycznie. W Panelu klienta możesz sprawdzić, do kiedy masz wykupiony abonament.
Mam, polecam… i ZYSKUJĘ!

Dziel się swoim kodem polecającym (Twój adres mailowy) ze znajomymi i zdobądź 1 miesiąc usługi za każdą zaproszoną osobę!

Cztery powody, żeby dołączyć do zadowolonych użytkowników:

Moja płytoteka – uwielbiam! Ponad 5000 utworów – piosenki (ze WSZYSTKICH bliżejprzedszkolnych publikacji oraz z innych wydawnictw, podkłady muzyczne, bajki i co najważniejsze – wartościowe audiobooki z KONSPEKTAMI ZAJĘĆ,
Moja płytoteka – praktycznie i wygodnie – aplikacja Moja płytoteka dostępna jest w wersji na tablety i smartfony oraz działa nawet bez dostępu do internetu,
Platforma edukacyjna – rewelacja! Ponad 200 filmów – miedzy innymi zabawy językowe, matematyczne, sensoryczne, ruchowe, muzyczne, pomysły na prace plastyczne, zabawki DIY, bajki edukacyjne,
Platforma edukacyjna – różnorodność, łatwość i szybkość wyszukiwania potrzebnych materiałów! W Płytotece i na Platformie - piosenki, zabawy wyszukasz po dowolnych słowach kluczowych, zawsze znajdziesz coś, co idealnie dopełni Twoje zajęcia.

A jeśli jeszcze nie znasz – poznaj, wykup abonament i poleć nas dalej:

Niższa cena!

Moja płytoteka od 12 zł za miesiąc

Zamów
Niższa cena!

Platforma edukacyjna od 6 zł za miesiąc

Zamów
Kruczki prawne, drobny druczek, to nie u nas, ale polecamy zapoznać się z regulaminem programu tutaj