Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

 

Praca w charakterze Konsultantki
Merytorycznej „Bliżej przedszkola”

 

 


W chwili obecnej tworzymy ogólnopolską sieć Konsultantek Merytorycznych reprezentujących „Bliżej przedszkola”. Propozycja współpracy jest skierowania do osób, które chcą uzyskać dodatkowe dochody wykorzystując własną wiedzę, doświadczenie oraz kontakty z innymi nauczycielami. 

 

Budowana przez nas sieć terenowych Konsultantów Merytorycznych ma na celu zwiększenie sprzedaży naszych produktów poprzez dotarcie do potencjalnych klientów, to jest wychowawców w żłobkach, nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli klas I-III, którzy nie znają naszych produktów (bądź znają je słabo) albo takich, którzy nie lubią kupować produktów bez uprzedniego dokładnego zapoznania się z nimi.

 

Chcielibyśmy, aby nasze Konsultantki działały na wzór firm bazujących na konsultantach terenowych, dla których współpraca z firmą produkcyjną jest dodatkowym zajęciem pozwalającym Konsultantkom na uzyskanie dodatkowych dochodów.

 

Nasze Konsultantki nie będą inwestowały własnych pieniędzy w sprzedaż towarów i usług „Bliżej przedszkola”. Ich działanie ma polegać na organizowaniu spotkań, podczas których będą prezentowały nasze produkty oraz zbierały na nie zamówienia. Po zrealizowaniu zamówienia konsultantka otrzyma od nas wynagrodzenie prowizyjne wypłacane za pozyskanie zamówienia.

 

Prosimy o odpowiedzialne podejście do naszej propozycji, gdyż szukamy osób zorientowanych na dodatkową pracę, które wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe będą aktywnie działały na swoim terenie przez długi czas. Z osobami takimi podpiszemy stosowną umowę określającą zasady naszej współpracy.

 

Aby otrzymać szczegółowe informacje, wyślij maila na adres konsultanci@blizejprzedszkola.pl

 

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!