Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Leśna rodzina".

Konkurs dodał(a) ALEKSANDRA BREWCZAK

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Leśna rodzina” zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku/Filia ul. Jana Pawła II 23.

Na konkurs wpłynęło 41 prac z 21 placówek przedszkolnych.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych i wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych, postanowiła także przyznać dwa wyróżnienia.

W kategorii wiekowej  5-latki:

I miejsce  Zuzanna P. -  Miejskie Przedszkole nr 31 w Bytomiu

II miejsce Lena B. - Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

III miejsce Mikołaj M. – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Libuszy

Wyróżnienie Emilia W. – Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego w Bielanach

W kategorii wiekowej 6-latki:

I miejsce Maja O. - Przedszkole Publiczne w Gryfowie Śląskim

II miejsce Igor S. - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Libuszy

III miejsce Oliwia O. - Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Wadowicach

Wyróżnienie Julia K. - Miejskie Przedszkole nr 3 w MZS nr 4 w Gorlicach

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą. Podziękowania  dla nauczycieli laureatów zostaną przesłane drogą elektroniczną.

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i udział  w naszym konkursie.

Termin: 2018-05-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Uwagi: Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie